Jedním z největších „ježíškovských“ oříšků, který před nás staví nemilosrdně se blížící Vánoce, je otázka, co dát pod stromeček mamince nebo dokonce tchyni. Trefovat se do oblečení nebo do parfému nemusí být vždycky tím nejlepším nápadem, ale co třeba krém proti vráskám? Snad si to maminka nevezme osobně… :-)
Naším dalším předvánočním kosmetickým tipem je Skin Activator Daily Replenishing Cream z řady péče o pleť Herbalife. Tento krém se pyšní tím, že účinně bojuje proti vráskám a že jeho účinky jsou patrné už po jednom měsíci.
Hlavním problém stárnoucí pokožky je nedostatek elasticity. Proto krém obsahuje jako svou aktivní složku glukosamin, který podporuje produkci kolagenu v pleti. Výsledkem této péče je zlepšení struktury pokožky a vyhlazení jemných i hlubších vrásek. Už po měsíci by mělo dojít k redukci vrásek až o jednu třetinu a viditelnému vypnutí pokožky. Skin Activator navíc obsahuje tři další účinné přírodní ingredience – antioxidační zelený čaj, mandlový olej, známý svými zvláčňujícími účinky, a cukr, podporující hladkost pleti, které viditelně vylepší pevnost a pružnost pleti a potlačují příznaky jejího stárnutí.

Právě teď můžete Skin Activator Daily Replenishing Cream vyhrát v naší soutěži, kterou najdete v rubrice Hrajte a vyhrajte.
Reklama