Máte nějaký právní problém? Řešíte zašmodrchané dědictví, rozvodové tahanice, napálili vás v práci nebo vám stavební firma postavila domek našišato? Tak v tom případě určitě uvítáte, že jsme pro vás připravili spolu s pražskou advokátní kanceláří Mgr. Jiří Žák novou ON-LINE PORADNU Ženy-in. Najdete ji ZDE a už dnes se můžete začít ptát. :-)

Advokátní kancelář Mgr. Jiří Žák poskytuje komplexní právní služby obchodním společnostem i jednotlivcům, zejména se zaměřuje na obchodní a občanské právo. Zaměstnanci advokátní kanceláře zastupují klienty před soudy, správními úřady a rozhodčími orgány, zajišťují právní služby při zakládání a přeměnách obchodních společností včetně obstarání zápisů do obchodního rejstříku, vymáhání pohledávek a veškeré smluvní agendy.
Stálým klientům advokátní kancelář Mgr. Jiří Žák poskytuje komplexní právní servis, tedy i právní služby v oblasti pracovního, rodinného a trestního práva. Při své činnosti využívá znalostí a zkušeností svých interních i externích spolupracovníků tj. auditorů, účetních a daňových poradců včetně různých odborných firem, soudních znalců a tlumočníků. Vzhledem k jazykovým znalostem zaměstnanců poskytuje kancelář také právní zastoupení klientů v kauzách se zahraničním právem.

Právní on-line poradna Ženy-in, ve které bude na vaše otázky odpovídat Mgr. Jiří Žák, startuje právě DNES!
Reklama