Říká se, že o zdraví obvykle začínáme přemýšlet až ve chvíli, kdy nás začnou trápit nějaké potíže nebo neduhy. Ale možná je přece jen lepší na něj myslet už dopředu. Například tím, že si vybereme správnou zdravotní pojišťovnu. Takovou, která se o nás jako o klienta zajímá i v době, kdy jsme zdraví, a která nám a našim dětem nabízí více. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR letos slouží zdraví svých pojištěnců již desátým rokem. Je největší zaměstnaneckou a druhou největší veřejnou zdravotní pojišťovnou na území ČR, která je otevřena všem věkovým, sociálním a profesním skupinám obyvatelstva. Služeb ZP MV ČR využívá již téměř milión pojištěnců.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR nabízí svým klientům v rámci zdravotní a preventivní péče a komerčních zvýhodnění:
· speciální program pro zaměstnavatele a jejich zaměstnance
· program slev a zvýhodnění, poskytnutých významnými partnery z oblasti cestovního ruchu, telekomunikací, pojišťovnictví apod., kterými jsou např. T-Mobile, Čedok, Generali…
· program rozšířené péče, tedy nabídku služeb hrazených nad zákonem stanovený rozsah

Program rozšířené péče ZP MV ČR zahrnuje například příspěvky na:
· očkování proti klíšťové encefalitidě
· léčebně-ozdravné pobyty v zahraničí (v přímořských, vysokohorských a lázeňských oblastech)
· školy v přírodě či lyžařské výcviky organizované školami
· preventivní prohlídky studentů vysokých škol, kteří se připravují na dlouhodobé studium v zahraničí
· vitaminy těhotným ženám
· hormonální antikoncepci
· nitroděložní tělíska

Novinkami pro rok 2003 jsou například příspěvek na očkování proti žloutence, příspěvky na preventivní prohlídky studentů středních a vysokých škol, kteří se připravují na dlouhodobé studium v zahraničí nebo upravení věkových hranic při poskytnutí příspěvku na hormonální antikoncepci a nitroděložní tělíska.

Přesvědčte se o našich slovech…

Více informací a přihlašovací formulář najdete na www.zpmvcr.cz.
Reklama