Včera se u nás na magazínu začaly pod některými články objevovat mezi reakcemi čtenářek inzeráty nabízející blíže neurčenou práci v „internetovém studiu“. Byli jsme na ně upozorněni některými čtenáři a také jsme si jich všimli sami, takže jsme je ihned smazali. Přesto nemůžeme vyloučit, že se zase sem tam objeví. Bohužel, nemáme na takové hříšníky, kteří si pletou seriózní magazín s inzertní plochou, jinou páku, než jejich výtvory trpělivě mazat. Nechceme totiž podmiňovat možnost reagovat na článek na Ženě-in.cz nějakou obštrukcí - například registrací, protože chceme, aby právo se vyjádřit měl každý, kdo o to stojí.
Podobné pokusy dělat si na našich stránkách reklamu ale trpět nehodláme a uděláme vše pro to, abyste jimi nebyly obtěžovány. Přesto vás prosíme, kdykoliv si něčeho podivného kdekoli na www.zena-in.cz všimnete, dejte nám vědět na e-mail podpora@zena-in.cz nebo redakce@zena-in.cz. Snažíme se, ale nemůžeme mít oči všude…
Nechci nikoho podceňovat, ale stejně mi to nedá, abych na závěr znovu nepřipomněla nezkušenějším z vás, že při čtení podobných inzerátů, jež nabízejí blíže nespecifikovanou práci „na internetu“ a požadují věk nad 18 a vaši fotku, byste měly být obzvláště ostražité, protože více než nepochybně jde o práci, která by se dala nazvat jako erotické virtuální služby apod. Nenechte se napálit sliby vysokých výdělků a příznivé pracovní doby a dříve, než na podobný inzerát odpovíte, pořádně si přečtěte každé jeho slovo.
Reklama