Jestli jste pravidelnou čtenářkou Ženy-in a jestli máte ráda těstoviny s omáčkou, pak pro vás určitě nejsou těstoviny Kraft Dinners žádnou neznámou. Minulý měsíc se o ně u nás dokonce soutěžilo! Vzpomínáte?
Právě teď přichází na trh novinka – těstoviny Kraft Dinners v 200 g balení, ze kterého za čtvrt hodiny snadno připravíte dvě chutné porce - nebo jednu velkou pro opravdového jedlíka. :-) Tyto těstoviny si můžete dopřát ve dvojím provedení - se sýrovou omáčkou s bylinkami nebo s krémovou houbovou omáčkou. Výhodou Kraft Dinners je nejen lahodná chuť a rychlá příprava, ale také to, že se nejdříve uvaří těstoviny a teprve pak se přidá směs na omáčku, takže se jídlo nelepí ani nepřichytává na dno hrnce.
Nové „poloviční“ těstoviny Kraft Dinners o obsahu 200 g si můžete snadno připravit třeba s kolegyní v práci nebo si je (ať už sama, či s přítelem) uděláte k večeři, když vás začne honit mlsná, ale nebude se vám nikam chtít…
Těstoviny Kraft Dinners se zkrátka doma nebo v práci nikdy neztratí a díky prodloužené trvanlivosti je jednoduše máte po ruce, kdykoli si na ně vzpomenete. A čas, který ušetříte díky bleskově rychlé přípravě oběda či večeře, můžete směle věnovat nějaké záživnější činnosti, než je vaření. Co třeba si udělat pleťovou masku, poležet si s knížkou na balkoně nebo zavolat kamarádce? :-)

Reklama