Pokud jste náruživí plavci, kteří v bazénu tráví kdejakou volnou chvíli, či dokonce se věnujete plavání závodně, určitě oceníte vlastnosti, které nabízejí plavky špičkové značky Arena v kolekci jaro/léto 2002. V modelových řadách High Tec, Competition, Training a Active si vybere doslova každý, protože tyto plavky splňují nároky uživatele jak na dokonalou funkci, tak na módní design. K popularitě plavek značky Arena přispívají nemalou měrou i vynikající vlastnosti použitých materiálů jako je PowerSkinŇ nebo novinka Waternity.
Plavky z řady High Tec byly vyvinuty speciálně pro vrcholové plavce a právě zde může uživatel dokonale těžit z vlastností nového materiálu Waternity, který má podle testů 240hodinovou odolnost proti chloru a vysokou elasticitu a uschne třikrát rychleji než běžné elastické materiály. Plavky řady High Tec dávají plavcům maximální svobodu pohybu a můžete si vybrat z modelů s krátkými i dlouhými nohavicemi.
Řada Competition je určena pro závodníky i aktivní plavce a vyznačuje se vysokou kvalitou a užitnými vlastnostmi, ale velký důraz je kladen i na vzhled. Dojem podtrhuje využití zajímavých barevných kombinací a vzorů této kolekce.
Pravidelní plavci ocení kvality plavek řady Training line, které jsou díky použitým materiálům velmi odolné proti chloru, navíc jsou elastické a umožňují uživateli volný pohyb.
Velký výběr vzorů a střihů nabízí řada Active, která je určena pro plavce nároční nejen na funkci, ale také na vzhled svého plaveckého úboru.
Co se týká barev, věnuje letos v létě Arena opět hodně pozornosti modré a všem jejím odstínům od námořnické modři až po azurovou, ale neopomíjí ani módní fialovou a červenou, stálici černou nebo letošní hit „oprané“ barvy připomínající jeansové oblečení. Z efektů jsou v kursu klíny a geometrické vzory, které lichotí postavě, ale také supermoderní štepování nebo „maskáčové“ či květinové vzory. Sportovní plavky Arena jsou k dostání vcelku i dvojdílné, a to s klasickým vykrojeným spodním dílem nebo s módními nohavičkami.

Právě teď můžete vyhrát plavky Arena v naší nové soutěži. Konkrétně se jedná o tyto modely - proužkované švestkové bikiny Lallure z řady Ethno Sailor, oranžové bikiny Lanemone z řady Paradise a sportovní červené plavky vcelku Malumel z kolekce Competition. Více informací najdete v rubrice Hrajte a vyhrajte.
Reklama