O prázdninách jsme se s kamarádkama dohodly, že pojedeme na kolech stanovat. Bylo nás šest. Přijely jsme k rybníku u lesa, ale nebyly jsme tam samy, bylo tam asi 6-8 kluků, Petra se zeptala, jestli tam můžeme být taky, souhlasili. Jelikož jsme byly upocené a zřícené, šly jsme se umýt do rybníka a já zpozorovala, jak kluci vylézají a prohlíží si nás, v duchu jsem Petru nenáviděla a jistila se, že když mně něco udělají, zabiju ji!

Schylovalo se k večeru a kluci nám pomohli postavit stan, pak rozhodli, že se půjdou vykoupat na Adama a Evu. Holky šly s nima, ale já ne, bylo mi sice už 17, ale nemohla jsem se přece producírovat nahá před někým, o kom jsem nic nevěděla!

Všimla jsem si, když jsem se na ně šla podívat, že klučičí stan nezůstal prázdný, bylo jich přece ve vodě 7, kolik jich tu ježíííš je? Zapadla jsem zpátky do stanu a četla jsem si, nevyrušovali mě ani tak komáři jako holky a kluci ve vodě.

Po chvíli na mě začaly holky volat, ať jdu za nima, že jim tam jedna holka chybí! Neposlouchala jsem je. Hned nato do našeho stanu někdo vkročil a já s domněním, že je to jedna z kamarádek, po ní hodila ručník a zažraná do své knížky jsem se jí zeptala, jestli se jí to líbilo? Ozval se zmutovaný klučičí hlas, který řekl, že ve vodě nebyl, ale já že se mu strašně líbím. Pomalu jsem zvedla oči a přede mnou stál neobyčejně sladký kluk, oblečený jen v kraťasech a tílku! Omluvila jsem se mu a on mi podal ten ručník, co jsem po něm hodila, když přišel! Zaklapla jsem knihu a dívala se na něj, vůbec mi nedošlo, že se usmívám, pak jsem se zeptala, proč nešel do vody, nechtělo se mu někde ukazovat jeho nahé tělo a já přikývla a pozorovala jeho velice vypracované tělo!!!

Chvíli jsme se bavili a on mi potom popřál dobrou noc a políbil mě na tvář, já věděla, že se mu líbím, tak jsem mu ji oplatila! Řekl, že nemůže pokračovat, protože má přítelkyni, která zítra přijede! Ráno jsem se šla projít, holky ještě spaly, vrátily se někdy až v 1 hod. Potkala jsem toho kluka ze včerejška a zjistila jsem, že jsem se ho ani nezeptala na jméno, jmenoval se Tomáš...

Chvilku jsme si povídali, když najednou zatroubilo auto a tam byla nejspíš jeho holka, chytil mě za ruku a něžně políbil! Bylo mi při tom hezky, ale věděla jsem, že ho nikdy nebudu mít. Večer jsem se procházela u rybníka, když ze stanu vystřelil Tomáš a začal mě líbat, po chvilce vyletěla Monika - jeho holka a začala se mu omlouvat, ať mě přestane líbat! Já nechtěla, aby přestal, ale chytla jsem jeho bradu a maličko odklopila. Tomáš na ni začal křičet a já jsem se ho snažila zadržet, ale vylíval na ni, že když chce jít za klukama, ať si táhne, rozbrečela se a vrátila se do stanu a po chvíli se začaly ozývat fakt hnusné zvuky!

Věděli jsem s Tomášem, že se v jejich stanu souloží. Popadl mě za ruku a utíkal se mnou do lesa. Procházeli jsme se a on mi vyprávěl, proč na ni tak řval. Hráli prý hru na pusy, ale ona si s každým dávala francouzáka a jednomu klukovi prý šahala mezi nohy.

Zeptala jsem se ho, jestli mě políbil jako možnost pomsty, on řekl, že mě má moc rád a že by mě líbal pořád, pokud bych mu tedy neodstrčila tu bradu, řekl, že v tom můžeme pokračovat. Začali jsme se líbat a po chvíli i svlékat, bylo nám krásně!!!! Položil mě opatrně do mechu a hladil mě po celém těle, já ho hladila a zprošťovala košile, jež měla tolik knoflíků. Když jsme byli oba nazí, prolezla mnou zima a on se na mě položil a řekl, že mě zahřeje, věděla jsem, co bude následovat, ale nic se nedělo, ležel, já na jeho hrudi a on mně pročesával vlasy a druhou rukou mě hladil po zádech!

Zeptal se mě, jestli jsem panna, a já s neochotou přisvědčila, protože vím, kolika klukům to vadí, asi mu to nevadilo a začal mě hladit po bříšku, oplácela jsem mu jeho dotyky a polibky. Cítila jsem, jak se mu tělo chvěje při každém mém polibku na krku, i já se chvěla!! Pak mě začal líbat níž a níž, až víte kam? Dlouho jsme se líbali, až jsem cítila, jak mně rukama pomalu roztahuje nohy, nebránila jsem se.

Prožila jsem své poprvé kráásně, vystřídali jsme asi 20 poloh a pak jme usnuli, probudili jsme se brzo, tak jsme se oblékli a utíkali ke stanům, venku seděla Monika s Martinem a líbali se. Jak nás Monika uviděla, začala se Tomovi omlouvat, ale on jen řekl: ,,Moc se mi to líbilo, miláčku,“ a políbil mě nejprve na čelo, na nos a pak mi dal dlouhý francouzký polibek, bylo to krásný. Všechno jsem vyprávěla holkám, které i když všechny byly předešlého dne panny a teď už z nich nebyla ani jedna, mi asi tiše záviděly…

Reklama