Jak si nejlépe vychutnáte kávu? V ranním spěchu to jistě není ono, i když vůně kávy dokáže probudit a vytáhnout z postele. V zaměstnání, kde po šálku saháte mezi údery na klávesnici počítače? Nebo na úmorně dlouhém jednání, kde se kávou hlavně zahání únava? Určitě ne. Ta pravá chvíle pro kávu přichází s tou pravou dobou. Tehdy, když máte čas sejít se s rodinou nebo s přáteli. Jen tak si popovídat. Nad šálkem plným vůně vám řeč jistě nedojde. Pro ty, kteří se rozhodnou potěšit své blízké milou návštěvou, připravila značka Jacobs maličkost, jíž své hostitele jistě překvapíte.

Jarní dózy kávy Jacobs
Pro zmíněné příležitosti a pro milovníky kávy připravila značka Jacobs dárkové dózy, které se budou vyjímat nejen ve vaší domácnosti, ale mohou posloužit i jako pozornost při návštěvě přátel či jako vděčný a hlavně praktický dárek. V plechovkách totiž lépe uchováte aroma a káva v nich vydrží dlouho čerstvá.
Tuto dózu plnou výtečné kávy Jacobs můžete právě teď vyhrát v soutěži, kterou najdete v rubrice „Hrajte a vyhrajte“.

A jaká káva patří do dózy Jacobs?
Například káva Jacobs Krönung, nejlepší od Jacobs, která je směsí výjimečné chuti, vytvořená z nejkvalitnějších zrn nejušlechtilejší kávy Arabica. Pečlivým pražením získává tato káva jedinečné aroma, díky němuž si budete se svými blízkými ještě bližší.
Dalším naším tipem je Jacobs Ebony - silně pražená káva těch nejsytějších tónů vůně a chuti. Díky speciálnímu způsobu pražení těch nejkvalitnějších kávových zrn odrůd Arabica a Robusta získává aroma skutečně silné černé kávy.

Kávu vychutnáte nejlépe ve společnosti a příjemné chvíle s příjemnými lidmi Vám zpestří uklidňující vůně kávy značky JACOBS.
Reklama