S teplým počasím, které prožíváme v posledních dnech, zase přichází na přetřes otázka nových bot na jaro. Také šatník bude chtít trochu provětrat. Dobrá, ale to tedy znamená… to tedy vážně znamená… že si musíte zase kupovat novou kabelku. Jaká by měla být, aby byla současná módní a trendová?
Největším hitem těchto dnů jsou plyšové kabelky všeho druhu. Úplně nejvíc IN jsou huňaté kabelečky malých rozměrů, nejlépe pak béžové. Nedělejte si nic z posměšných řečí kamarádů a kolegů, že si s sebou nosíte do práce svoji uhynulou kočku nebo králíka. Jedinou nevýhodou těchto kabelek je, že se časem trochu umolousají. Pokud jsou také jejich rozměry moderně miniaturní, nic se do nich nevejde. Přesto nedoporučujeme ostatní potřebné věci transportovat v igelitce, nějak to k modernímu looku nepásne… :-)
Dalším tipem, který sice už sice není nijak převratný, ale letos opravdu hodně frčí a pofrčí, jsou kabelky se skotskou kostkou. Třeba v kombinaci s jednou barvou, nejlépe červenou nebo béžovou.
Béžovočervená kombinace by měla vůbec letošní jaro dost charakterizovat, a to nejen v oblečení a obuvi, ale právě v kabelkách. Nezapomeňte ani na evergreen v podobě nestárnoucí bíločerné kombinace.
Co se týká barevnosti, barvy jsou opět na výsluní zájmu. Velmi působivé je kombinování různých odstínů a struktur. A v létě, to zase přijdou na řadu lýkové háčkované záležitosti…
Reklama