Už jsme si zvykli, že když chceme mít krásný úsměv, tak to obvykle něco stojí. Utrácíme spousty peněz nejen za zubní pasty a speciální kartáčky, ale velmi často i za zubařské zákroky, kterých jsme se mohli vyvarovat, kdybychom se víc věnovali prevenci. Dobře vyčištěné zuby si žádají správné náčiní, které je moderní a pohodlné a které přitom splňuje všechny zdravotní požadavky.
Tip, který pro vás máme, sice nejdřív vyžaduje investici v řádu až několika tisícovek, ale za to získáte do ruky „zbraň“, která vaše zuby nejen pečlivě vyčistí, a to i na těžko přístupných místech, ale také se správně postará o vaše dásně. A k tomu, aby váš úsměv byl bělostný a svůdný, nebudete muset vynaložit skoro žádnou fyzickou námahu. Prostě jen zmáčknete tlačítko a je to!
Správně. Jedná se o elektrický zubní kartáček Sensiflex značky Philips, který má v základní výbavě buď jednu nebo dvě výměnné hlavy (podle typu) a můžete si na něm nastavit rychlost nebo sledování času. Pro odstranění mezizubního plaku je kartáček vybaven vylepšeným aktivním zakončením s delšími a ohebnějšími štětinkami, proti namáhání dásní zase chrání speciální systém, který odkloní kartáček v případě nadměrného tlaku. Navíc jsou tyto kartáčky opatřeny signalizací vybité baterie, jsou vodotěsné a zaručují bezpečný provoz. Samozřejmostí je pěkný a ergonomický design u všech modelů elektrických kartáčků Philips.

Elektrické zubní kartáčky Philips můžete koupit ve specializovaných prodejnách nebo přímo kontaktovat firmu MERCANT spol s.r.o., U krbu 17, 100 00 Praha 10, tel: 02/74779161, kde vám ochotně vyjdou vstříc.
Reklama