Lidé si pořizují psy z mnoha důvodů. Někdo proto, aby nebyl sám. Někdo proto, že potřebuje k domečku hlídače. Jiný proto, že ho ukecaly dětičky. Všichni majitelé psů se však určitě shodnou na tom, že pes dost výrazně změnil jejich život. Nepočítejme teď pejsky „polštářové“, kteří zdálky připomínají kočičku nebo plyšovou hračku. Pojďme se podívat na to, co vás čeká, když si pořídíte velkého psa. Protože – a to vás možná ještě nenapadlo – takový pes může být docela prospěšný vaší štíhlé linii…
1. Velký pes hodně sní, takže vám nezbudou peníze na vaše oblíbené čokoládky a další dobrůtky, které beztak měly neblahý vliv na vaši postavu.
2. Velký pes potřebuje hodně pohybu, takže je konec s vaším lenošením u televize. Denně nachodíte a naběháte spousty kilometrů, které půjdou vaší fyzičce k duhu.
3. S velkým psem se nemusíte bát v noci ven, takže se vaše pohybové aktivity neomezí jen na určité denní hodiny, ale díky psovi se nadýcháte čerstvého povětří i v noci.
4. S velkým psem se blbě cestuje tramvají, takže se naučíte vykonávat své pochůzky po městě pěšky.
5. Velký pes nesmí do cukrárny, takže svoji odpolední kávu s dortem budete muset přenechat jiným. A buďte tomu ráda. V létě budete za Twiggy…
6. Velký pes prostě změní váš život! Budete štíhlá, sportovní a atraktivní. Jen si dejte pozor, aby váš pes nebral hlídání příliš vážně a pustil k vám občas nějakého toho obdivovatele na bližší vzdálenost než jeden metr :-)
Reklama