S nastalým podzimem skončil definitivně čas dovolených až do zimní sezóny a doba přeje spíše víkendovým výletům. Počasí se divě mění, ale podzim je příznivý pro návštěvy měst, a tak pokud budete chtít nějakou městskou víkendovou akci uspořádat, mrkněte se na internet.
Ideálním průvodcem pro takovou příležitost jsou pro vás internetové stránky www.globopolis.com. V nabídce těchto stránek jsou tato evropská města: Berlín, Bratislava, Budapešť, Lublaň, Mnichov, Praha, Vídeň, Varšava a Záhřeb. A dozvíte se tam všechno – od aktuálně probíhajících kulturních akcí přes tipy na památky a služby až po důležitá telefonní čísla v té které zemi. Stránky s vámi komunikují v jazyce konkrétní země nebo v angličtině, jak je vám libo.
Podrobně se můžete informovat o nočním životě jednotlivých měst, vyberou vám vhodné restaurace a bary, najdete programy kin i divadel, dostanete podněty pro návštěvy galerií a muzeí a horké tipy na to, co pořídíte v jakých obchodech. Lístky na vybraná představení nebo místo v restauraci si můžete on-line rovnou i zarezervovat. A když budete vším tím virtuálním couráním unaveni, objednáte si nocleh v hotelu, který vám Globopolis nabídne. Nabízí ubytování v rozličných cenových relacích s možností objednání. U všech vybraných lokalit ve městech včetně hotelů najdete i plánky, jak se na příslušná místa dostat, což je bezesporu velmi praktická služba.
Než vyrazíte do světa, můžete si svůj výlet na internetu naplánovat do poslední vteřiny, aby vaše návštěvy nebyla bezcílným pobíháním s neuspokojivými výsledky. Šťastnou cestu!
Reklama