Muž, který doma nemá co dělat, bývá všelijaký, jen ne příjemný. Žena, která je in, dobře ví, že ani její skvostná přítomnost muže tak zcela neuspokojí. Není možné strávit celý život jen v líbánkách, ani nelze muže nepřetržitě krmit vybranými pochoutkami, při vědomí toho, že láska prochází žaludkem. Moudrá žena ví, že muž potřebuje také svoje hračky. Mimochodem, zatraceně drahé. Venkovní hračkou je především auto, sportovní vybavení, nějaká ta digitální kamera nebo foťák. A doma? Přece poutavé pohyblivé obrázky a také dobrá muzika, s kvalitním poslechem. Neboli, video a radiomagnetofon s CD přehravačem...
Za pár dní jsou vánoce a je příležitost obdarovat kromě jiných členů rodiny také muže, aby si hráli a (moc) nezlobili. Idea je jasná, horší je provedení, pokud jaksi není za co “hračky” pořídit. Ale co by milující žena neudělala pro to, aby byl její drahý šťastný a doma vládla pohoda, že? Nepodezírejme ji hned z nejhoršího, totiž, že půjde zastavit snubní prsteny nebo se pokusí získat peníze nějakým podezřelým způsobem, hraničícím se ctí a počestností. Žena-in jedná na úrovni, shromáždí veškeré informace, dovedně je analyzuje - a má jasno. V tomhle případě se řešení nazývá úvěr. Už dávno zjistila, že dlouhodobé spoření je únavné a poměrně málo vynáší, kdežto výhodný úvěr je v dané chvíli asi to nejlepší.
V prodejně s elektronikou si tedy vybere video a radiomagnetofon a dozví se, že za pět set jsou její, takovou laskavost jí prokáže společnost Home Credit prostřednictvím své osvědčené akce “Vánoce za 500”. Totiž, zbytek tvoří splátky, jejichž výši a délku úhrad si sama zvolí, od 10 do 35 měsíců. A nemusí s nimi spěchat, první placení ji čeká až v únoru příštího roku. Tak do toho jdu, rozhodne se a vyřídí rychle nezbytnosti: potvrzení o pravidelném příjmu a jeho výši, prokáže se občanským průkazem a druhým dokladem osobní totožnosti, (cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní pas, rodný list) a drží podepsanou smlouvu v ruce, jakož i video a radiomagnetofon.
Jakoby tušili, že její miláček je hračičkář, dostane navíc dárek - možnost vybrat zadarmo, z krásných hraček v Mountfieldu. A tak veze domů pro něho i parádní autíčko, úplně stejné jako to jeho v garáži. Takový fór jistě ocení!
Reklama