Darujte svým nejbližším unikátní Pharmaton Geriavit

Pharmaton Geriavit je lék, jehož účinnost, snášenlivost a bezpečnost je ověřena nejen v klinických studiích, ale především pozitivními zkušenostmi miliónů žen a mužů na celém světě.

 

Pharmaton Geriavit

  • pomáhá při únavě
  • zlepšuje soustředění
  • zmírňuje příznaky stárnutí
  • zvyšuje obranyschopnost

 

Přípravek zakoupíte v lékárně, kde získáte zdarma luxusní vánoční obal. Navíc Vám nyní ke každému zakoupenému přípravků Pharmaton® Geriavit 100 tobolek nabízíme praktický dárek ZDARMA:

 

„Oranžový deštník Geriavit“

 

Podmínkami pro získání praktického dárku ZDARMA je řádně vyplněný odpovědní kupón s odpovědí na otázku a přiložený originál daňového dokladu (účtenka z lékárny) o koupi přípravku Pharmaton® Geriavit 100 tobolek pro Vás, pro Vaši rodinu nebo pro Vaše přátele v období od 20/11/2006 do 31/12/2006.

 

Zašlete řádně vyplněný odpovědní kupón s Vaším podpisem a daňovým dokladem nejpozději do 10/01/2007 na adresu: Geriavit, P.O.Box 159, Podjavorinská 1595, 149 00 Praha 4.

 

Obálku označte heslem „Geriavit“. Vaše jméno a adresu pište čitelně, nečitelné odpovědní kupóny a neúplné obálky nemohou být vyhodnoceny a odměněny dárkem. Dárek „Oranžový deštník Geriavit“ od nás obdržíte nejpozději do 28/2/2007.

 

 

Odpovědní kupón ZDE 

 

 

 

 

Výdej léčivého přípravku i bez lékařského předpisu. Lék k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

 

Vánoční obal pouze k přípravku Pharmaton Geriavit 100 tobolek. 

Reklama