Vždy, když se přiblíží Vánoce, přemýšlíme jak udělat radost blízkým a nezruinovat rodinný rozpočet. Číselné loterie, losy či dostihové sázky určitě představují příjemný, přiznejme si ovšem, že současně i nepříliš reálný zdroj příjmů. Stejně tak milionové dědictví ze zámoří se vyskytuje spíše v románech, než ve všední skutečnosti. A proč rušit úspory, když dobře investované peníze přinášejí pravidelné úroky, zajímavé výnosy a další výhody?
Čas nicméně kvapí a položky v seznamu, kam si poznamenáváme vánoční nákupy, přibývají. Mobilní telefon pro rodiče, abychom se dovolali na chalupu. Nový, několikrát odkládaný oblek pro manžela. Počítač pro syna, který začal studovat vysokou školu. Lyžařskou výbavu pro dceru. A pro celou rodinu potom novou sedací soupravu nebo televizi…
Dobrá hospodyňka již nemusí skákat přes plot, stačí, když co nejdříve navštíví některou z poboček Komerční banky. Majitelé běžných účtů a klienti, kteří spoří s Modrou pyramidou, mohou – a to nejen v předvánočním období – počítat s výhodami osobního úvěru, určeného právě na nepodnikatelské, tj. spotřební účely. A výhody? S osobním úvěrem můžete získat až půl milionu korun, pochopitelně se zajímavými úvěrovými podmínkami, pevnou úrokovou sazbou a výhodnou, až šestiletou dobou splatnosti. Při částkách, které nepřesahují sedmdesát tisíc korun, přitom banka zpravidla nevyžaduje ani ručitele, ani zástavní právo k pohledávce. Navíc nezkoumá, na co získané peníze využijete – záleží pouze na vás, jestli nakoupíte dárky, vybavíte domácnost nebo třeba vyrazíte na exotickou vánoční dovolenou. V každém případě se ovšem můžete spolehnout, že peníze obdržíte rychle, bez zdlouhavého vyřizování a především ve chvíli, kdy je skutečně potřebujete.
Jak se říká – co můžeš udělati dnes, neodkládej na zítra. Na rozdíl například od rulety, hráčské štěstěny nebo populární televizní hry Chcete být milionářem? jsou osobní úvěry Komerční banky nejen velmi rychlým, ale především zcela reálným způsobem, jak získat potřebné finanční prostředky. Jakmile se rozhodnete, můžete směle plánovat, co najdou vaši nejbližší pod vánočním stromečkem. Šťastné a veselé…

Pokud vás Osobní úvěry Komerční banky zaujaly; další, podobnější informace získáte v kterékoli pobočce banky, na bezplatné telefonní lince 0800 111055 nebo na www.kb.cz.