Největší poskytovatel internetových služeb v České republice má nové jméno. Společnost World Online, v současné době nejpoužívanější poskytovatel internetových služeb, nedávno oficiálně změnila svou značku na Tiscali na českém trhu. Společnost navíc představila některé nové služby na svém českém internetovém portále www.tiscali.cz.
Uživatelé, kteří na Internetu vyhledávají zejména nabídky spojené s cestováním, mohou nyní využívat novou unikátní službu na portále Tiscali – on-line rezervaci zájezdů dostupnou na adrese http://zajezdy.tiscali.cz. Služba uživatelům umožňuje vyhledat a objednat si zájezd z nabídky cestovních kanceláří v České republice i po celém světě, přičemž vyhledávání se řídí rozsáhlou škálou vyhledávacích kritérií, včetně zadání země (v rámci ní pak specifických míst, měst nebo regionů) a plánovaného termínu zájezdu. Tato služba zahrnuje také speciální funkci pro vyhledání a zarezervování zájezdů z nabídky „na poslední chvíli”. Nová služba je podřízeným kanálem sekce na portále Tiscali věnované cestování, která přináší obecné informace o možnostech dovolené a která nyní návštěvníkům rovněž nabízí možnost objednat si letenky on-line na adrese http://letenky.tiscali.cz. Od příštího měsíce se připojí další služba poskytovaná on-line, a to rezervace ubytování.
Uživatelé, kteří jsou zaregistrováni k bezplatnému přístupu na Internet a kteří mají u společnosti World Online e-mailovou schránku či webové stránky, nemusí provádět žádné změny v registraci pro bezplatný přístup do Internetu nebo v adresách svých e﷓mailových schránek či webových stránek. Uživatelé, jejichž adresy pro e﷓mail, webové nebo WAP stránky obsahují koncovku/doménu „worldonline.cz“, mohou tyto adresy nadále používat. Ke všem stávajícím adresám jim bude automaticky přidělena druhá adresa s koncovkou/doménou „tiscali.cz“, kterou mohou či nemusí podle své vlastní úvahy používat a která bude automaticky přesměrována na jejich stávající adresy.
Novým uživatelům bezplatných služeb společnosti Tiscali bude již přidělena nová adresa pro e﷓mail, webové nebo WAP stránky obsahující koncovku/doménu „tiscali.cz“. Registraci k bezplatnému přístupu na Internet od Tiscali lze provést na webových stránkách společnosti www.tiscali.cz, telefonicky na bezplatné lince zákaznického centra společnosti 0800 184 184 nebo přímou volbou čísla 0971100811 z jejich PC (po zadání uživatelského jména „internet“, hesla „plus“, a adresy v prohlížeči http://internet.tiscali.cz).