Jak udělat radost svým milovaným a obdarovat je, když se penízky nějak rozkutálely - a kde nic, tu nic? Nevěšte hlavu ani sebe, tragédie vypadá jinak. Jestli vám zbývá aspoň rezervní pětistovka, je to v suchu.
Že za ni těžko obšťastníte rodinu, která se vám kvůli své početnosti nikdy nevešla zblízka celá do fotoaparátu? I obšťastníte, můžete mít skoro všechno, na co pomyslíte a ukážete prstem.
Nejdříve vám poradíme kouzelné heslo: “Vánoce za pět set” a klíč, kterým komnatu opravdové hojnosti otevřete. Stejně jako loni vám společnost HOME CREDIT umožní nakupovat na úvěr, v síti více než 4000 prodejen v České republice, za tuto symbolickou částku (uhrazenou na místě) a splátky, které budou v té chvíli v nedozírné dálavě, se startem v únoru 2002. A nebojte se, nikdo vám nebude diktovat převysoké částky, které je vám souzeno složit brzy, brzičko. Vy sami si určíte jejich výši a dobu splácení - co myslíte, hodí se vám 10, 15, 20, 25, 30 nebo 35 měsíců?
Pro nedočkavé, sahající už po klice, máme několik rad na cestu. K hýření v obchodech nepotřebujete ručitele, jen svůj občanský průkaz a další doklad totožnosti, například řidičský průkaz nebo cestovní pas, dále potvrzení o pravidelném příjmu (o výši platu nebo kopii daňového přiznání či důchodový výměr).
Elegantně, během okamžiku, uzavřete přímo v prodejně smlouvu, nakoupíte Ježíška a hurá, už si vezete parádní dárky domů. A to ještě není konec, Home Credit nadělí vašim ratolestem navíc krásné hračky, které si vyzvednete v určených prodejnách Mountfield. Můžeme vám prozradit, že se při tom myslí zvlášť na pány kluky a malé slečny. To by bylo, aby první Vánoce nového tisíciletí nebyly nejlepší!

Další informace najdete na internetové adrese www.homecredit.cz.
Reklama