Každou vteřinu se někdo na světě zaobírá myšlenkou, jaké by to bylo, kdyby vyhrál miliony v loterii nebo zdědil pohádkové bohatství. Kdo říká, že by ho něco takového nepotěšilo, nezní rozhodně nijak upřímně. Jak to ale navlíknout, abyste skutečně vyhráli? Jak zjistit, kdy je nejlepší si jít vsadit? Zeptejte se na to svých snů.
Už odedávna lidé věří na to, že to, co se vám v noci zdá, může být nápovědou, co vás druhý den čeká. Velmi často a navzdory všem laickým předpokladům to bývá tak, že zdá-li se vám něco hodně hnusného, druhý den se něco zadaří. Takže se nelekejte, probudíte-li se ráno celí zpocení děsem, že jste se v noci patlali třeba v hovínkách :-) Radši utíkejte honem vsadit loterii nebo na dostihy. Protože právě sny, kde se vyskytují exkrementy, mají slibovat veliké bohatství. Stejně tak, když ve snu rozhazujete po poli hnůj, můžete se těšit na finanční polepšení. Ale pozor, velké kupy hnoje prý naopak věští neštěstí. Pokud uvidíte ve své hlavě ve snu hnidy, neutíkejte pro Orthosan, ale těšte se na bohatství a štěstí. Pokud se ale hnidy vyčesávají, nic ze štěstí nebude.
Nejen ošklivosti však peníze přinášejí – pokud se ve spánku oblékáte do hermelínu, čeká vás štěstí a bohatství, stejně tak, zdá-li se vám o huse. Budete-li hrát na harmoniku, jsou před vámi veselé časy. Tlustá hlava prý znamená jisté štěstí a když je spícímu useknuta hlava, je to znamení pro štěstí, svobodu, útěchu a stálost.
Dobré je také sledovat, jakým hlasem ve snu mluvíte. Pokud je váš hlas zemdlený, očekávejte potíže v domácnosti. A pozor, bude-li se hajný s babou objímat, neradujte se, i když to na první pohled vypadá docela pozitivně. Mohlo by totiž přijít zemětřesení.
Reklama