Jmenuju se Hanka a čekám rodinu. Tedy ne snad, že bych měla mít miminko, ale čekám psí rodinu. Jsem majitelkou čtyřletého dobrmana Douga s rodokmenem dlouhým jak Lovosice, který se až doposud jevil jako zcela netečný ke všem psím slečnám, a to hárajícím.
Moje kamarádka má také psa, tedy vlastně psí slečnu, rhodéskou „ridgebečici“, s rodokmenem ještě delším. Také ona se jevila, jakože o psí muže dvakrát nestojí. A tak když s ní přišla k nám na návštěvu a oznámila mi, že fenka hárá, nezděsila jsem se, jak by se od majitelky psa jiné rasy očekávalo, ale nechaly jsme psíky, ať si hrají. Že to v případě náhle probuzeného zájmu uhlídáme. Haha! Jak jsme byly naivní!
Psíci si skutečně chvilku hráli, jako by se nechumelilo, ale než bys řekl švec, Doug se pustil nekompromisně do sexuálních hrátek, ona nebyla proti, a než jsme doběhly z druhého konce zahrady to „uhlídat“, bylo po všem. Zůstali v sobě zakleslí ještě další hodinu a my věděly, že máme asi malér. Ten nám veterinář potvrdil, a tak se nám ridgebečice zakulacuje a moje kamarádka vyhrožuje, že mi štěňátka přinese na práh.
Napadlo mě, že tady na Ženě-in se o psíkách hodně diskutuje a píše a že by tedy mohla mít některá ze čtenářek o naše podvraťáčky od „papírových“ a vznešených rodičů zájem. Jestli máte, ozvěte se na můj mobil 0607/602755.

Hanka
Reklama