Vůbec nechápu, proč nejkrásnější období konce léta a začátku podzimu zlidovělo jako babí léto. Ale bez ohledu na to, jak tento název vznikl, má tahle doba své nezaměnitelné kouzlo. Poslední teplé paprsky, ranní mlhy, chladné večery... Příroda ze sebe vydává všechny své plody léta, stráně a meze hýří takovými barvami podzimu, až zůstává rozum stát. Prostě léto babí je strašně nostalgické, magické a konečné. Konečné proto, že po chvilce barvy zmizí, zmizí i teplo slunce a přijde dost dlouho trvající chlad.
Využijte těchto posledních dnů, kdy všude kolem nás fantazie země předvádí svůj předspánkový rituál a nechte se unést přirozenou krásou! Zapomeňte aspoň na chvíli na své běžné starosti, nechte povlávat podzimní chladný vítr ve vašich vlasech a myslete na to, že jste sami součástí něčeho tak nádherného. Před nadcházející zimou potřebujete načerpat pozitivní energii, nasát vůni podzimu a obalit si nervy proti depresím z plískanic, sněhovým břečkám a dlouhým večerům, kdy už odpoledne je tma.
Babí léto je pomalu u konce! Chytněte jej za pačesy a vyražte někam do lesa, k vodě, prostě tam kde je vám dobře! Užijte si ho!