Kdy se vám stane, abyste za použitý obal od nějakého výrobku dostali výrobek samotný? Teď právě tuto možnost máte s kontaktními čočkami. Když v době od 15. 6. 2001 do 30. 9. 2001 pošlete na adresu Venturia s.r.o., Papírenská 6, 160 00 Praha 6 jakýkoliv počet víček od blistrů ("vaniček") od vašich 3-měsíčních, měsíčních nebo 14denních kontaktních čoček jakékoliv značky, dostanete za každé z nich 1 kredit (hodnota 23,- Kč). Za víčko od jednodenních kontaktních čoček obdržíte 0,1 kreditu (hodnota 2,30 Kč).
Kdykoliv během akce si své kredity můžete vyměnit v poměru 1:1 za jednodenní kontaktní čočky Focus DAILIES. Při zakoupení alespoň jednoho balení kontaktních čoček Focus DAILIES na 15 dní u kteréhokoliv z aplikátorů kontaktních čoček, jejichž seznam je na stránkách uveřejněn, dostanete příslušný počet jednotlivých kusů zdarma navíc. Počet kreditů si můžete kdykoliv během akce zkontrolovat přihlášením (vložením svého e-mailu a hesla) do formuláře, který najdete na stránce www.kontaktnicocky.cz.
Čím více obalů tedy pošlete, tím více čoček získáte. Času je dost do konce září. Více informací, přesná pravidla a registraci najdete také na adrese www.kontaktnicocky.cz.
Jednodenní kontaktní čočky Focus DAILIES jsou nejpohodlnější cestou ke kvalitnímu vidění. Při každodenní výměně kontaktních čoček za nové odpadají starosti s jejich údržbou, protože je prostě večer zahodíte a ráno si vezmete nové. To je ideální zejména teď v létě, kdy hodně cestujeme a sportujeme. Navíc jsou tyto čočky díky nejmodernější a světově unikátní výrobní technologii založené na využití ultrafialového světla (lightstream technology) o celou polovinu tenčí ve srovnání s jiným zástupci jednodenních kontaktních čoček na trhu. Okraje Focus Dailies, vyráběných z nového materiálu, jsou obráběny světelným paprskem, takže oko není drážděno.
Nový pár Focus Dailies každý den je zárukou zdravých očí, nejvyššího bezpečí a pohodlí doma, v práci, při sportu i na cestách. Každé balení obsahuje 30 kusů jednodenních kontaktních čoček Focus Dailies. Doporučená cena je 850 korun, nyní se patnáctidenní balení prodává za akční cenu 690 korun.
Reklama