Prát musíme všichni. Nepereme ve valše s kostkou mýdla v ruce. Máme automatické pračky – to je skvělé. Ovšem do praček potřebujeme i prací prášek, abychom prádlo dobře vyprali. V našem vlastním zájmu je, aby byl prací prášek co nejkvalitnější a samozřejmě i co nejlevnější.
Prát musíme všichni. Proč neprat chytrým způsobem? Chytrý způsob praní nám doporučuje bystrý lišák a nabízí nový prací prášek REX od společnosti Henkel.
Díky svému inovovanému konceptu poskytuje REX kvalitní prací prášek za přijatelnou cenu. Již při praní na 40°C odstraní prací prášek REX mastné skvrny, make-up, enzymatické nečistoty od vajíčka, stejně jako fleky od kávy.
Prát musíme všichni. Pereme často a pereme toho hodně. Abychom na časté praní vyzráli a aby bylo co nejlevnější a nejefektivnější, perme lišácky s REXem. REX si můžeme koupit v provedení Automat – univerzální prací prášek, a Color – prací prášek na barevné prádlo. Obě varianty jsou k dostání ve velikostech 600g, 3kg, 6kg a 9kg.

Chcete prát chytře s REXem? Zapojte se do soutěže na hlavní straně o 25 tříkilových balení tohoto nového pracího prášku!