Na webových stránkách www.oi.cz můžete od 1. března investovat virtuálních 25 000 USD do amerických akcií. Ale není to jen JAKO. Ta z vás, která nejlépe zhodnotí svěřené peníze, vyhraje opravdových 300.000Kč. Dále můžete vyhrát ceny v hodnotě 150.000 Kč od společnosti Compaq Computer a tři televizory VEGA s absolutně plochou obrazovkou v celkové hodnotě 100.000 Kč od Sony Czech. Navíc v BrokerManii vyhrávají všichni! Každá z vás totiž hned po registraci do této investiční hry dostane od společnosti World Online e-mailovou schránku o velikosti 10 MB s POP3 účtem přístupnou z celého světa, osobní www stránku o velikosti 10 MB a bezplatný přístup na internet.
Společnost Online Investor tuto soutěžní investiční hru rozjela už potřetí. Skvělé na tom všem je, že jde o zcela reálnou simulaci opravdového investování na amerických akciových trzích. Každý hráč-Broker si může v reálném čase a za reálné kurzy nakupovat a prodávat akcie obchodované na amerických burzách zadáváním příkazů přímo on-line. Můžete si tak všechno nanečisto vyzkoušet, aniž byste prošustrovaly jeden dolar.
Jak naší redakci sdělila Helena Knížetová z Online Investor, investování do akcií je pro ženy v zahraničí mnohem běžnější záležitostí než u nás. „Tím, že se obecně zvyšuje vzdělanost a roste počet žen, které mají přístup na Internet a mají potřebu si stále rozšiřovat svůj všeobecný rozhled, se však trochu tento trend mění. O tom, že pro české ženy není investování jen vzdálený pojem, svědčí 10% účast Brokerek v loňském kole,“ dodala Helena Knížetová.
Soutěžních kategorii je hned několik a celkově se rozdělí ceny za 1 milión korun. Speciálně pro ženy je soutěžní kategorie Investorka roku. Začínající brokerky mohou soutěžit i se svými partnery o Investiční pár roku.
Reklama