Čtenářka Bára si na stránkách Ženy-in stěžovala, že se svým skromným příjmem musí vařit krupicovou kaši, aby si mohla dopřát něco dražšího jako nové boty, kostým nebo nábytek. Peněz na hotovosti prostě není nikdy dost, nájemné, telefon a další pravidelné poplatky toho taky hodně „spolknou“. Co ale dělat, když se blíží jaro a vy si chcete udělat radost?
Jednou z možností je nakupování na splátky třeba se společností Home Credit a.s., která poskytuje spotřebitelský úvěr a nyní také tzv. revolvingový úvěr. Co to znamená? Revolvingový úvěr je dlouhodobý, opakovatelný a obnovitelný úvěr, jehož držitel má k dispozici finanční prostředky ve výši dohodnutého úvěrového rámce. Disponovat s těmito penízky můžete velice pohodlně pomocí nákupní a úvěrové karty YES, která je v tomto případě nositelem časově neomezeného revolvingového úvěru. Bezvadné je, že se obejdete bez peněženky a kapsáři mají smůlu.
S kartou YES můžete nakupovat u nás doma, v 3500 smluvních prodejnách Home Creditu a 9500 dalších, kde přijímají mezinárodně uznávané platební karty Maestro. Uspějete s ní ale i v zahraničí, znají ji miliony obchodníků na celém světě a můžete si vybírat peníze u 557 000 bankomatů v ČR i cizině.
Jak karta YES funguje? Jednoduše řečeno, když nakoupíte, sníží se váš zůstatek o utracenou částku, ale pravidelnými měsíčními splátkami ve výši 4% z půjčené částky nebo mimořádnou splátkou se vaše “konto“ zase průběžně obnovuje. Kolik máte v oběhu, záleží jen na vás, může to být až 50 000 korun. Čerpání úvěru je možné najednou i po částech, zkrátka podle vašich potřeb. Každá uhrazená splátka obnovuje objem prostředků pro další čerpání úvěru. S kartou YES můžete opakovaně a trvale nakupovat bez další administrativy, o stavu čerpání a výši zbývající částky máte stále přehled díky měsíčním výpisům. Pokud kartu YES nepoužijete, k ničemu vás nezavazuje, neplatíte žádné poplatky nebo splátky, vedení karty YES je zdarma.
Více informací o kartě YES najdete na adrese www.yeskarta.cz
Reklama