Týden je opět skoro za námi, včerejší porada taky, takže tu máme nová témata na příští týden. Bude o jeden den kratší, ale i tak toho chystáme docela dost. Co vás tedy čeká?

Poradu jsme měli opět venku na dvorku a bylo to příjemné, po měsíci dorazil taky Jakub Kočí s kloboukem a s novým nalezeným pejskem Vločkou. Idylku kazili jen řemeslníci, kteří hned vedle bouchali do lešení. I tak jsme se ale dohodli na tématech pro příští týden.

Na co se tedy můžete těšit?

V pondělí 29. dubna si s vámi bude povídat Dana Haklová o telefonech. Co pro vás znamená telefon? Voláte hodně? Jak vám usnadňuje život? A snad se dozvíme ještě mnoho dalšího.

Úterní téma je jasné: je posledního dubna, a tak přichází na řadu čarodějnice. Saša Stušková se bude ptát nejen na to, jak slavíte čarodějnice, ale i na to, jestli nějakou znáte. :-)

A protože je volný 1. máj, uvidíme se zase až ve čtvrtek 2. května, kdy pro vás Jakub Kočí složí nějakou zamilovanou báseň. A vy pro něj určitě taky!

Na pátek 3. května pak chystám já téma o zvířatech: čím je krmíte? Víc se dozvíte příští týden.

Výzva pro vás!

Milé čtenářky, chceme se vás zeptat - co si myslíte, měl by tyto novinky o chystaných tématech psát náš šéfredaktor Radek Kříž? Nám totiž nevěří, když mu říkáme, že vám jeho zprávy chybí. Prosím, napište mu, bude mít velkou radost. :-) Děkujeme moc.

Hezký dnešek, víkend i celý příští týden!

Reklama