Kolik z nás ve chvilkách volna sní o vlastním bytě nebo domečku se zahrádkou? O přestavbě, úpravách a zvelebování svého hnízdečka. Proč nejít za svým snem a skutečně si nepořídit vlastní bydlení? Samozřejmě namítnete, že to si mohou dovolit jen bohatí. Ale možná jste si ještě neprostudovala nabídku hypotečních úvěrů Komerční banky, která vás může dovést až k cíli vašich představ.
Stále více v poslední době čteme, že se lidé naučili nakupovat na splátky. Menších splátek se tedy přestáváme bát. Ale slovo hypotéka slouží stále jako strašák a při tom je to vlastně pro řadu lidí jediná cesta, jak nedotovat celý život majitele domů, ale splácet si vlastní byt či domeček. A nebojte se, o hypoteční úvěr můžete zažádat se svým partnerem a dokonce třeba i se sestrou a jejím manželem, maximálně však dvě rodiny, to znamená až čtyři osoby. Minimální výše takového úvěru je 200 000 Kč, maximální záleží na ceně kupované nemovitosti, schopnosti klienta úvěr splácet, atd. Pokud tedy potřebujete koupit, postavit nebo zrekonstruovat byt, ale také vypořádat dědické nároky, v klidu se obraťte na Komerční banku, která vám poskytne širokou škálu možností. Banka může poskytnout až 70% stanovené ceny nemovitosti, kterou zároveň budete ručit. Nemovitost musí být pojištěna, což je samozřejmě jedině dobře, protože pokud se cokoli přihodí, dostanete náhradu. Bát se nemusíte ani splátek, ty si totiž můžete rozložit až na dobu třiceti let a co vás zřejmě nejvíce překvapí, je fakt, že veškerá jednání o možné hypotéce mohou být vyřízena během sedmi pracovních dnů od doručení všech podkladů a podepsání žádosti o úvěr!
Pro spoustu z nás může představovat problém i základní částka, ke které dostaneme hypoteční úvěr. Například, pokud si budete chtít pořídit byt za milion korun, hypoteční úvěr může být 700 000 Kč, takže potřebujete našetřit 300 000 Kč, což není vždy snadné. Ovšem i v tomto případě se můžete obrátit na Komerční banku, která poskytuje kromě klasických hypotečních úvěrů také doplňkové úvěry k hypotečním úvěrům. Díky nim můžete financovat investice do nemovitosti až ze sta procent.
Další výhodou je bezesporu také možnost odečíst si od daňového základu to, co zaplatíte na úrocích, což může být až 300 tisíc ročně. A když k tomu ještě připočtete možnost státní finanční podpory, můžete se dostat až k zajímavému tříprocentnímu úročení.
Zaujala vás možnost hypotečního úvěru? Neváhejte a zajděte do jakékoli pobočky Komerční banky, kde vám ochotně vysvětlí veškeré podrobnosti. Pak už stačí pouze zmapovat situaci v realitách, chodit na prohlídky, vybírat a plánovat, v duchu zařizovat koupelnu a dětský pokojíček…
Hezké bydlení!