Sice se říká, že správný chlap má smrdět i z fotky, ale vy přece chcete mít doma voňavého a elegantního miláčka:-) Proto by pod vánočním stromkem neměla chybět nějaká zajímavá kazeta nebo vánoční balíček s pánskou vůní, vodou po holení, deodorantem nebo sprchovým gelem. Těm, které se ještě pořád nemůžou rozhodnout, co nadělit manželovi (ale třeba také bratrovi nebo tátovi) k Ježíšku, vychází už tradičně vstříc společnost Coty se svými vánočními dárkovými balíčky.
Například novinka adidas moves je moderní, svěží a výjimečná vůně pro náročného muže, který pracuje naplno, ale svůj volný čas si dovede náležitě vychutnat. Elegantní vánoční balení obsahuje vodu po holení a deodorant.
Mladší aktivní muži sportovního založení určitě ocení vánoční balení některé z pěti dalších vůni adidas (action, classic, dynamic, sport a team), které obsahují vodu po holení a deodorant nebo vodu po holení a sprchový gel. Pěkná kosmetická taštička je ideálním necesérem do sprchy, sauny nebo k bazénu.
Dalším skvělým tipem na dárek pro muže je vánoční balení vůně Crossmen (elegantní a přirozená) nebo Crossmen Across (rafinovaná a smyslná) v pěkném a praktickém neceséru, který muži určitě ocení nejen při cestách a sportu, ale i doma. Dárkový balíček obsahuje vodu po holení a deodorant.
Už máte vybráno? Tak to můžou Vánoce přijít…