Na internetu vyšel rozhovor s člověkem s velmi kontroverzní sexuální orientací – přinášíme vám z něj nejzajímavější postřehy.
Abyste se mohli na toto téma zamýšlet, musíte odhodit předsudky. Láska ke zvířeti, což je doslovný překlad slova ZOOFILIE, nám předestírá erotický vztah člověka ke zvířeti nikoli jako bestiální ukájení lidských pohlavních potřeb na úkor zvířete, ale především jako silný emocionální vztah člověka a zvířete, který obsahuje rovněž erotickou složku. Toto vychýlení sexuální orientace mimo normu nemá nic společného s poruchami intelektu ani se sociálním vyšinutím člověka, prostě jej přitahují zvířata, a to stejně nebo více než lidští partneři. V tomto konkrétním případě jsou prý nejpřitažlivější psi, velké kočkovité šelmy a – věřte nevěřte – delfíni. Jako partnera pro život je tedy nejschůdnější zvolit psa.
Jak se žije v partnerském vztahu se zvířetem? Protože se jedná o partnerství, je důležité, aby obě strany byly v soužití spokojeny. Pes je tvor sexuálně založený, a proto přijímá intimní mazlení s radostí a nadšením, pochopitelně je nutné provozovat bezpečné a oboustranně uspokojivé praktiky. Ačkoli se to dříve zdálo jako nemožné, je prý jisté, že fenky mají schopnost prožívat orgasmus.
A jelikož nejde jen o sexuální vztah, je důležité, že pes dokáže vycítit rozpoložení člověka a reagovat na něj. „Ostatně myslím, že s lidskou partnerkou to také není vždy ideální a vsadím se, že v určitých chvílích by mnozí muži své manželky (a samozřejmě naopak) rádi vyměnili za psy:-)," říká muž, který žije s fenkou.
Je jasné, že slovo zoofilie mnozí cedí s hnusem mezi zuby a člověk s touto sexuální orientací to nemá jednoduché. Problém vyhoštění ze společnosti však není dnes, v době rozvinutých informačních technologií, už tak neřešitelný. Díky anonymnímu pohybu po internetu je možné seznámit se zprvu na dálku, později i osobně s lidmi, kteří jsou stejně zaměřeni.
Celý rozhovor s člověkem, který prožívá partnerský vztah se dvěma psy, si můžete přečíst na této adrese.