Někdy se zkrátka přihodí, že nevystačíte s měsíčním rozpočtem a vaše “krizové“ konto také zeje prázdnotou, protože se vám naneštěstí porouchala pračka a vy jste musela koupit novou. Nepříjemná situace hlavně pro ty z nás, které se nemají na koho obrátit o pomoc. Naštěstí existují i jiná řešení než půjčka od kamarádky či rodičů, pro které je takový výdej také pěkný zásah do rozpočtu.

Komerční banka vám ráda poskytne nabídku různých úvěrů a rozhodně pak nebudete muset počítat “každou korunu“. A protože je období Vánoc, může se vám taková nabídka hodit dvojnásob – i dárky lze totiž nakupovat na dluh.
V minulosti v nás byl zakořeněn strach z vysokých úroků a hlavně z toho, zda půjčku vůbec dostaneme. V dnešní době si lze pořídit prakticky vše na splátky, což ulehčí život především lidem s menšími příjmy, kteří by jinak museli celý rok šetřit třeba na vysavač nebo mrazničku. Díky úvěrům může daleko více lidí bydlet ve vlastním bytě či domě, protože i hypotéky zažívají velký rozkvět.
Vraťme se ale k úvěrům, s nimiž si můžete pořídit nejen dárky pod stromeček, ale i třeba vybavení domácnosti. Můžete tak učinit pomocí Hotovostního neúčelového úvěru Komerční banky, kde je nejmenší poskytovaná částka 50 000 Kč a nejvyšší pak půl milionu. V případě, že potřebujete částku do 70.000 nepožaduje po Vás banka zajištění. Splatnost úvěru je, bez ohledu na jeho výši, minimálně 6 a maximálně 72 měsíců.
Další možnost představuje Nákupní bezhotovostní úvěr Komerční banky, který je poskytován na nákup osobního auta, nákup bytového zařízení, úhradu lékařské a lázeňské péče, úhradu nákladů na dovolenou a na kombinaci jednotlivých titulů účelovosti. Minimální výše úvěru je 50 000 Kč, maximální je pak, stejně jako u předchozího typu úvěru, 500.000 Kč. Úvěr lze splácet až šest let.

Bohatého Ježíška přeje Komerční banka!

První výherkyně soutěže o deset tisíc s KB, Hana Bártová z Příbrami, už se ze své výhry raduje, protože minulý týden slavnostně převzala od ředitele příbramské pobočky Komerční banky, ing. Jiřího Pištěka, certifikát spolu se smlouvou o uzavření Expreskonta, na kterém je zmíněná částka uložena.
Do redakce jsme od paní Hany dostali krásný mail, ze kterého citujeme:
Milá redakce Žena-in, nejsem žádny spisovatel, ale doufám, že to nebude vadit! Blíží se Vánoce a každý přemýšlí, jaký dárek komu dá a jaký asi dostane. Já jsem letos dostala, už předem, jeden krásný dárek od Vás z redakce a od Komerční banky. Vyhrála jsem 10 000 Kč!!! Musím přiznat, že to se mnou zamávalo, jako bych vyhrála první ve Sportce!! Nikdy před tím jsem nic takového nevyhrála. AŽ TEĎ POPRVÉ!!!Mockrát za to DĚKUJI!!!! Díky tomu dárku budou u nás Vánoce veselejší a hezčí, bez přemýšlení, kde na všechny dárky má Ježíšek brát. Ono vymýšlet dárky pro naši početnou rodinu stojí za to. Já, jak o mně "zlí jazykové" tvrdí, nikdy netroškařím a tak mám pět dětí a tři vnoučata(a jednoho manžela k tomu!). Přeji všem z redakce, všem z Komerční banky, ale také všem čtenářkám Ženy- in, HEZKÉ A VESELÉ VÁNOCE!!!!!!
Vaše Hanča