Vánoce, Vánoce, Vánoce – opět nastal kolotoč shánění, běhání, vybírání a … Vždyť to všechny známe. Zkrátka předvánoční shon, který bez výjimky “milujeme”. Jenomže ono se řekne nakupovat, ale kde na to vzít právě teď? A ještě ke všemu když máte patnáct lidí jenom v nejužším kruhu rodiny. To se potom z Vánoc, svátků klidu a míru, stává noční můra. V tu chvíli každý - pokud zrovna nepochází z rodiny Rotschildů - uvítá sebemenší pomoc.
Jak na to? V tomto případě vám můžeme doporučit návštěvu Komerční banky, kde si můžete vybrat některý z jejích spotřebitelských úvěrů.

Není úvěr jako úvěr ...
I když existuje několik druhů úvěrů, nemusíte se ničeho obávat, protože orientace je velmi jednoduchá. Potřebujete-li peníze na nákup zboží, o kterém ještě nemáte jasnou představu, pak je pro Vás nejlepší Hotovostní neúčelový úvěr. Bez konkrétního účelu si můžete u Komerční banky půjčit až půl milionu korun (minimální částka je 50 000 Kč), přičemž do 70.000 Kč lze poskytnout tento úvěr bez zajištění. Splatnost úvěru je, bez ohledu na jeho výši, minimálně 6 a maximálně 72 měsíců.
Jiné výhody nabízí Nákupní bezhotovostní úvěr, který je poskytován účelově, například na nákup osobního auta, bytového zařízení, úhradu lékařské a lázeňské péče nebo na úhradu nákladů na dovolenou. Minimální výše úvěru je 50 000 Kč, maximální je pak, stejně jako u předchozího typu úvěru, 500.000 Kč. Úvěr lze splácet až šest let.
Úvěr na zboží si můžete sjednat v případě, uvažujete-li o nákupu některého produktu nebo služby. Druh produktu či služby přitom banka nijak neomezuje, jen si ho musíte vybrat u obchodníka, se kterým má KB uzavřenou smlouvu. Takového obchodníka poznáte podle loga KB na dveřích jeho prodejny. Vybrat si můžete úvěr v rozmezí 20 - 300.000 Kč a splácet ho můžete až 72 měsíců.
Teď už by Vánoce mohly být přeci jen veselejší, co říkáte?