Už několik dnů můžete nakupovat zadarmo v Try Me Zoně. Co to je, jak nákupy probíhají a co si můžete koupit?
Jedná se o společný projekt několika firem, jehož cílem je usnadnit lidem rozhodnutí, zda nakupovat na internetu, nebo ne. Zda se rozhodnout založit si takové konto, které budou možné přes internet ovládat. Prostě si můžete celou transakci vyzkoušet.
Nejdříve si založíte registraci – pozor, neregistrujte se na skutečnou platební kartu, ale na Try Me! – zvolíte si vlastní PIN a počítač na vás vyplivne číslo vaší karty. Jedinou věcí, kterou musíte udělat, je zapamatovat si své číslo, pak už můžete vkráčet do vybraných virtuálních obchodů a naložit si do košíčku dárek v ceně sta korun, které nikdy nebudete muset reálně zaplatit. To stojí za pokus – ne?
Co můžete v Try Me Zone nakoupit? Můžete tu pořídit drobné dárečky pro kolegy v zaměstnání nebo pro děti svých přátel. Třeba modely aut, doutníky, videokazety, knížky nebo kinofilmy. Na jednu kartu však můžete nakoupit jen jednu věc, tak se neunáhlete.
Nákup bez peněz je nejen výhodný, ale i zábavný. Je to vzrušující on-line hra, na jejímž konci vás čeká výhra. (Vyzkoušely jsme pro vás, jak doručování nákupů funguje – objednanou věc přinesl kurýr druhý den po objednání dopoledne.) Výhra v podobě nákupu zdarma a poznání, že ovládání nákupů a účtu přes internet je moc a moc pohodlné a příjemné.