Vánoce se blíží mílovými kroky a všude kolem nás jsou spousty krásných dárků, které bychom rády viděly pod stromečkem. Jenomže mnohdy jsou ceny ještě krásnější než samotné dárky. A když si pak v duchu přepočítáme, kolik by nás stály vybrané věci pro všechny blízké, pokoušejí se o nás mdloby. Letos však pro vás máme jedno řešení. Je jím Komerční banka se svými novými produkty, které mohou vyřešit nejen vaši finanční situaci, ale hlavně čas. A ten je vzácný nejen ve vánočním shonu.
Pokud jste ještě neslyšela o Expreskontu Komerční banky, pak právě pro vás jsou tyto řádky. Expreskonto KB je žirový účet, ke kterému klient automaticky získává Expresní linku KB a mezinárodní platební kartu Inter Card. Inter Card uvítají především ženy, které občas rády zapomenou na domácí rozpočet a utratí v jednom týdnu větší obnos peněz. Díky Inter Card to může být až 50.000 Kč za týden ve více než 25 000 obchodech po celé České republice. Karta také poskytuje pojistný program Interpo Plus pro cesty do zahraničí, který mohou využít nejen majitelé karty, ale i jejich rodinní příslušníci.
A nyní se dostáváme k řešení, jak nakoupit dárky pro všechny, na kterých vám záleží, a zároveň se nemuset zadlužit u všech známých. Inter Card vám totiž umožní čerpat peníze až do mínus 10.000 Kč bez vyřizování žádosti o úvěr a ručitelů. Stačí jen mít v Komerční bance termínovaný nebo spořící účet s vkladem ve výši alespoň 30.000 korun a se splatností minimálně tři měsíce.
Pokud je ale vaším problémem více časová tíseň než samotné peníze, neztrácejte naději, protože převážnou většinu operací s vašim kontem můžete řídit přes Expresní linku KB, která je zadarmo jak z pevné linky, tak i z mobilního telefonu. Kouzelné číslo zní 0800 11 11 24 a je vám k dispozici 24 hodin denně po celý rok. Pokud tedy potřebujete např. zadat, změnit či zrušit trvalý příkaz, zadat jednorázový příkaz k úhradě, ale také zřídit službu zasílání SMS zpráv o stavu vašeho konta a aktuálního kursovního lístku KB a ČNB, neváhejte využít zelenou linku.
Sečteno a podtrženo: S Expreskontem KB získáte Expresní linku, mezinárodní platební kartu Inter Card a pojistný program Interpo Plus pro cesty do zahraničí. Pokud máte v Komerční bance termínovaný nebo spořící účet s vkladem minimálně 30.000 Kč a s tříměsíční splatností, můžete z účtu čerpat až do mínus 10.000 Kč. A protože v Komerční bance si úvěr můžete vyřídit po telefonu, doslova do druhého dne můžete získat až několik desítek tisíc korun, které potřebujete třeba právě na vánoční nákupy. A to už stojí za to, co říkáte?
Hoďte tedy starosti za hlavu a věnujte se nejen předvánočním nákupům, ale i dalším věcem, které máte ráda, ale nezbývá vám na ně mnoho času.
Další, podrobnější informace můžete získat na bezplatné info-lince Komerční banky : 0800 11 10 55.

Komerční článek