Také vám někdy připadá, že v poslední době nemáte chvilku času pro sebe a že se stále někde honíte, abyste stíhala všechno zařídit? A k tomu všemu ještě musíte potají utíkat dříve z práce, protože na poště a v bance zavírají v pět hodin a vy, když nezaplatíte složenku, budete trávit večery při svíčkách, protože vám odpojí elektřinu? Samozřejmě, asi jsme ten časový pres všechny zažily, ale doba se mění a s ní naštěstí i služby zákazníkům. Takže nezoufejte, protože pro vás máme řešení, jak obhospodařovat svoje penízky a nikdy nezažít ten trapas, že nemáte u pokladny čím zaplatit.
Tím řešením je Expreskonto Komerční banky, které vám nabízí veškeré pohodlí v kontaktu s vaším účtem.
Expreskonto KB je žirový účet, ke kterému klient automaticky získá telefonní bankovnictví a mezinárodní platební kartu Inter Card. Ta vám přijde vhod především ve chvíli, kdy se nemůžete rozhodnout, zda si koupíte ten úžasný černý kabát, nebo boty vašich snů, a nutně „potřebujete“ obojí, což vám právě Inter Card umožní. Touto kartou můžete týdně utratit až 50.000 Kč, a to ve více než 25.000 obchodech v České republice. Karta navíc obsahuje pojistný program Interpo Plus pro cesty do zahraničí jak pro přímé majitele karty, tak pro nejbližší rodinné příslušníky.
Ne vždy však s penízky vystačíme tak, jak bychom si představovaly, a půjčovat si od známých, není dvakrát příjemná představa. I v tomto případě za vás řeší situaci Expreskonto, díky kterému můžete čerpat ze svého účtu až do mínus 10.000 Kč, a to bez vyřizování žádosti o úvěr a ručitelů. Stačí jen mít v Komerční bance termínovaný nebo spořící účet s vkladem ve výši alespoň 30.000 korun a se splatností minimálně tři měsíce.
Kromě toho vám ale Expreskonto nabízí další, neméně zajímavé služby. Například vám může naprosto vyřešit situaci, kdy nestíháte dojít do banky. Nejčastější operace s kontem totiž můžete provádět přes Expresní linku KB, a co je nejdůležitější, lze tak učinit zadarmo z pevné linky i z mobilního telefonu. Linka má číslo 0800 11 11 24 a vy z ní můžete například zadat, změnit či zrušit trvalý příkaz, zadat jednorázový příkaz k úhradě, zažádat o platební kartu nebo o úvěr, ale také si můžete zřídit službu zasílání SMS zpráv o stavu účtu či o kurzech měn. Za zmínku jistě stojí i to, že tato služba je vám k dispozici dvacet čtyři hodin denně a po celý rok.
A cena za tuto službu? První tři měsíce je Expresní linka poskytována se slevou. Navíc, pokud máte na účtu průměrně 15.000 korun, cena za tuto službu se vám za daný měsíc vůbec neúčtuje. A to platí nejenom první tři měsíce od založení účtu, ale po celou dobu jeho existence. V případě, že tento průměrný zůstatek nemáte, zaplatíte za Expresní linku pouhých 75 Kč měsíčně, což vám rozpočet určitě nenabourá.
Jak vidíte, dnešní uspěchaná doba už se nám – ženám - pěkně přizpůsobuje, což je samozřejmě dobře, protože nám pak zbývá čas na příjemnější záležitosti, jako jsou naše ratolesti nebo klábosení s kamarádkou u kafíčka.

komerční článek