Veletrh INVEX každoročně láká tisíce odborníků i laiků, kteří mají nějaký vztah k tzv. informačním technologiím. Jestliže se mezi ně počítáte i vy a ve dnech 9. až 13. října 2000 se chystáte vyrazit do Brna, pak určitě nevynechejte návštěvu stánku společnosti Citibank a.s., která jako první u nás přišla s platební kartou Juice Pay pro nakupování v elektronických obchodech.
Stánek v pavilonu F nazvaný neobvykle Try-Me Zona bude vybaven počítačovými terminály, na kterých si (za asistence hostesek) bude moci každý příchozí zdarma a se stokorunovým kreditem vyzkoušet elektronické nakupování pomocí virtuální peněženky – karty Juice Pay. Za pozornost určitě stojí, že zboží ve stanoveném limitu si můžete v této zóně nejen objednat, ale také si určit kdy a kam vám má být na INVEXu doručeno. Na výběr bude několik míst v areálu veletrhu jako Try-Me Zona, e-snack, další stánky… Pak už si jen dáte kafíčko, vydáte se na průzkum po ostatních stáncích nebo si popovídáte se známými. Ve stanoveném čase však chvíli postůjte nebo poseďte na vámi určeném místě. Bude vás tam shánět kurýr DHL, který vám váš nákup donese.
A u koho budete moci v Try-Me Zoně nakupovat? Můžete si objednat zboží z obchodů ElCom, Vltava, idnes, Rocknet, Korunka, Obchodní dům.cz, ShopCentre a Mate Computer.
Tak na co ještě čekáte? Jede se na INVEX!
Reklama