Ať si myslíte, že jste, nebo nejste příliš sexy, určitě neodoláte nakupování pomocí Juice Pay karty. Tuto kartu začala nabízet v červnu tohoto roku v rámci internetového portálu Juice společnost Citibank a.s., která tak výrazně přispěla k rozvoji internetového obchodu u nás a umožnila nám nakupovat bez stresu a zbytečných tlačenic v obchodech.
Co je vlastně karta Juice Pay? Není to běžná kreditní ani debetní karta. Je to platební karta pro nákupy v on-line obchodech, za jejíž vystavení ani vedení neplatíte žádné poplatky. Pro získání Juice Pay karty nemusíte být zákazníkem EuroTelu ani mít účet u Citibank a.s. Jedinou podmínkou je mít zřízený účet v libovolné bance v České republice, z něhož budou převáděny finanční prostředky na vaší Juice Pay kartu.
Jak s Juice Pay nakupovat? Poté, co je z vaší banky převedena na kartu Juice Pay první částka, obdržíte poštou kartu. Váš osobní Juice Pay PIN si zadáte sami během registrace o Juice Pay kartu. S jeho pomocí pak můžete bezpečně (žádný obchodník nezíská během platby ani číslo Vaší Juice Pay karty ani Váš PIN) a snadno nakupovat v on-line obchodech akceptujících Juice Pay karty. Poté co si při svém internetovém nákupu vyberete zboží a způsob platby (Juice Pay), dostanete se na zabezpečenou Platební bránu Citibank, kde uvedete číslo své karty a PIN. Je-li autorizace vaší platby v pořádku (na vašem účtu je dostatečná částka), zboží je zaplaceno a z vaší karty je odečtena celková částka nákupu. Citibank zajistí, aby peníze na účet obchodníka byly převedeny v okamžiku vyřízení zásilky. Díky službě Juice Pay máte v kteroukoli chvíli, kdy se připojíte na Internet, stále aktuální přehled o svých nákupech a platbách, o historii účtu nebo můžete změnit váš bezpečnostní kód. Připravujeme také možnost používat kartu Juice Pay s použitím služby WAP (pomocí mobilních telefonů podporujících tyto služby).
Jaká je bezpečnost nákupů s Juice Pay kartou? Každý obchodník akceptující kartu Juice Pay prochází schvalovacím procesem jehož součástí je prověření obchodníkovy solidnosti v jednání se zákazníky. Platební brána je samozřejmě zajištěna řadou bezpečnostních technologických prvků. Ke zvýšení bezpečnosti slouží také váš Juice Pay PIN, který si sami zadáte a máte možnost ho kdykoli měnit dle potřeby.
Kde s Juice Pay nakupovat? V současné době můžete nakupovat například v několika virtuálních obchodních domech, nabízejících možná ještě širší sortiment než běžné obchody (www.korunka.cz, www.shopcenter.cz), knihkupectví (www.vltava.cz), cestovní kanceláři (www,cedok.cz) nebo si můžete zakoupit lístky do divadla či kina nabízené společností Ticketpro (www.ticketpro.cz). Počet nových internetových obchodů přijímajících Juice Pay stále roste. Vždy aktuální seznam je vám k dispozici na stránkách www.mobiljuice.cz.
Zkuste to! Není nad vlastní zkušenost. Objevte výhody nakupování s Juice Pay kartou sami a bezplatně! Stačí pouze použít zkušební kartu Try Me, kterou jednoduše získáte na internetové adrese www.mobiljuice.cz. Po kliknutí na odkaz "Zapište se" a výběru registrace pro "Try Me" stačí vyplnit jednoduchý formulář, zvolit si svůj PIN a poznamenat si číslo své nové Try Me karty. Okamžitě se můžete vydat na svůj první internetový nákup s Juice Pay. K nákupu prostřednictvím této karty vám Citibank společně s obchodem Vltava nabízí zboží zvláště pro tuto akci připravené, například hudební CD nebo praktickou knížku. K dispozici je vám kredit v hodnotě 100 Kč, který je určen pro nákup pouze v tomto internetovém obchodě www.vltava.cz.

Více informací najdete na www.mobiljuice.cz nebo www.citibusiness.cz.