Na internetu funguje on–line poradna našeho oblíbeného veterináře MVDr. Čápa pod adresou www.veterina-info.cz.Poradna se stala natolik oblíbenou, že doktor Čáp už nestíhá odpovídat na došlé dotazy hned. Mnoho čtenářů navštěvuje tyto stránky pro potěšení a zábavu, protože doktor Čáp píše odpovědi neuvěřitelně vtipně a občas přidá nějakou skutečnou „historku z natáčení“ ze života v ordinaci.

www.pejsek.czje obsáhlý server pro chovatele zvířat.
Je moc pěkně graficky zpracovaný a docela obsáhlý. Najdete tu mnoho informací o psích rasách, poradny, cyklus „budeme mít štěňátko“ a spoustu jiných věcí. Můžete si postěžovat nebo poradit ostatním v diskusním klubu, využít rady odborných článků a přečíst si něco o „pejskovi měsíce“.

www.baron-exklusiv.cz je elektronický obchod pro pejsky a kočičky. Každý zákazník si může vybrat z katalogu výrobků, které jsou rozděleny na věci pro kočky a pro psy. Pokud cokoli sháníte, tento obchod vám to nabízí. Je tu nepřeberné množství misek, obojků, kosmetiky, drogerie, háracích kalhotek, boudy a pelíšky… Dokonce i záchrané plovací vesty pro psy! Neváhejte a podívejte se sami. U většiny zboží je i fotka, takže si můžete to, co vás zaujme, prohlédnout. Jestli chcete nakupovat, musíte se zaregistrovat. Platit můžete přes bankovní účet Banky Expandia nebo na dobírku. Běžná dodací lhůta je 48 hodin.

http://www.fun.cz/kocka/ Stránky „Kočkománie“ Jestli si chcete přečíst něco o kočkách, najděte si tuhle stránku. Kdyby mohla mňoukat, tak by mňoukala.

http://www.stopa.cz/ je rozsáhlý server, kde najdete kontakty na veterinární ordinace, informace o chovných stanicích, odkazy na zvířecí stránky ze zahraničí. Máte možnost využít vyhledávače, který najde odkazy podle zadaného hesla. Můžete si počíst o opuštěných psech, o tom, jak postupovat, když se vám ztratí váš psík.


Je ještě mnoho dalších stránek o zvířatech, představujeme vám jen některé, o dalších zase příště :-)