
Chtěla jsem si na něj došlápnout, že nebude snad takhle uhýbat, když zjevně nezná diagnózu, že mi nebude tvrdit takové nesmysly, ale než jsem stačila zasáhnout, pan doktor přešel na druhý konec místnosti, vyndal z kapsy piškot a zamlaskal. Chromá simulantka seskočila z vyšetřovacího stolu jako srna a křepce přehopkala celou ordinaci až k dobrůtce. Byla jsem otřesena.
V následné debatě mi pan doktor řekl, že to snad ani není hypochondrie v pravém slova smyslu, že zvíře chce být všímáno – přivolává na sebe domnělou chorobou pozornost majitele, a tím se baví. Také mi prozradil, že skutečnými specialisty v tomto oboru jsou malé psí rasy, zvláště pak jezevčíci, kteří vůbec mají mnoho rysů lidské povahy, takže je vlastně možno předpokládat, že se jedná o lidi převlečené za psy.
Panu doktorovi jsem poděkovala a v duchu si slíbila, že na to té mrše už nikdy neskočím, což jsem si nesplnila.
Nový komentář
Komentáře
Andula — #5 to si take myslim
Ťapina: léčit zvířata my přidje ještě těžší, než lidi
Pan doktor je teda formát, stanovit diagnózu "zdravé zvíře" je to nejtěžší, co může být. Já bych si asi tak jistá nebyla a nešťastnou paní majitelku by to stálo mnohem víc, než bych fakt vyloučila všechno možné i nemožné
Simba: pokdu šlo o snahu, aby si jich někod věšiml, je to vlastně jako u lidí, že?
U nás simuloval pes, morče a dokonce i kočka.
Koukám, že pejsci jsou někdy pěkně vychytralí, skoro jako lidi.