Pokud se týká našeho zdraví, pak žádná investice není zbytečná. Zvláště když jsou ve hře zuby. Kdo se někdy pral s úpornou bolestí zubu nebo s parodontózou, bude určitě souhlasit. Máme pro vás na začátku roku zajímavý tip a navíc můžete ještě vyhrát! :-)

Santoin zubní pasta s účinkem při parodontóze je vyrobena na bázi čínské léčivé rostliny Macleya cordata, obsahující přírodní látky sanguinarin a chelerythrin. Tyto látky příznivě působí proti obnažování zubních krčků, proti zánětům a mají antimikrobiální účinky. Oba alkaloidy ideálně spojují ty biologické účinky, které příznivě působí v prevenci zánětlivého onemocnění dásní. Účinek vůči patogenním mikrobům u těchto přírodních látek ve své stálosti převyšuje účinek syntetických antiseptik používaných ve většině zubních past. Přírodní látky nemají vedlejší účinky a jejich velkou předností je minimální ovlivňování přirozené bakteriální flóry v ústech. Důležitou úlohu ve složení zubní pasty Santoin má také přírodní látka allantoin, jenž urychluje hojení již existujících zánětů a otoků a navíc účinně tlumí bolest. Zubní pasta Santoin obsahuje aktivní složky, odstraňující sloučeniny síry, běžně se tvořící na zubním plaku. Fluor, menthol a řada doplňkových a aromatických složek zajišťuje dosažení optimálního čistícího účinku a dlouhotrvajícího pocitu svěžesti v ústech. Zubní pasta v kombinaci s ústní vodou představuje komplexní péči o ústní dutinu v prevenci a boji proti parodontóze.
Zubní pasta Santoin je ryze český, patentově chráněný výrobek, který byl vyvinut ve spolupráci s pracovníky lékařské fakulty University Palackého v Olomouci. Vynikající účinky sanguinarinu a chelerythrinu při léčení parodontózy byly potvrzeny i klinickými zkouškami.

Santoin ústní voda s účinkem při parodontóze je určena pro každodenní ústní hygienu. Stejně jako zubní pasta Santoin je vyrobena na bázi čínské léčivé rostliny Macleya cordata, obsahující alkaloidy sanguinarin a chelerythrin, v kombinaci s přírodní hojivou látkou allantoinem. Tyto látky příznivě působí na stav dásní, pomáhají snižovat obnažování zubních krčků a přispívají k ochraně před tvorbou zubního plaku.
Ústní voda se používá dvakrát denně po vyčištění zubů. Ústa se vyplachují asi deseti mililitry neředěné ústní vody po dobu asi půl minuty. Po použití se ústa nevyplachují a pro maximální účinek se doporučuje po dobu půl hodiny nejíst a nepít.

Právě teď se můžete v rubrice Hrajte a vyhrajte zúčastnit soutěže o zajímavé ceny – konkrétně o 3 osušky Walmark a 10 balíčků „Péče o vaše zuby" Santoin.
Reklama