Bylo by jistě zajímavé vědět, kolik lidí si zase letos na Nový rok řeklo: „Tohle je moje poslední cigareta!“ A zřejmě by nebylo od věci ani zjištění, kolik z nich své předsevzetí nakonec dokáže splnit. Také jste se už několikrát marně pokoušeli vzdát své kuřácké vášně? Nebo se k tomu stále jen odhodláváte, ale vždycky si nějak sami sobě vysvětlíte, proč radikální rozhodnutí odložit na později?

Přestat kouřit ale opravdu není jednoduché. Zvláště silní kuřáci se nedokáží jen tak snadno cigarety vzdát. Jedná se přece jen o závislost, nikoli jen o nějaký zlozvyk, jak se dříve mylně říkalo. Závislost se navíc s postupem času zvětšuje a proto je stále těžší přestat. Pokud jste skálopevně rozhodnuti, že chcete přestat kouřit, postarejte se, aby vaše snaha měla co největší šanci uspět. Nejdůležitější je vaše pozitivní odpověď na otázky:
- chci přestat s kouřením (nebo kouření výrazně omezit)
- mám odvahu přestat s kouřením
- chci přestat právě teď

Pokud jste si na všechny otázky upřímně odpověděli ANO, máme pro vás tip, jak si odvykání kouření alespoň usnadnit. STOPNIK je 10denní kúra, která vám pomůže přestat kouřit, nebo alespoň radikálně snížit počet vykouřených cigaret…

STOPNIK pomáhá odstranit chuť na cigaretu a navíc bojuje proti obávaným abstinenčním příznakům. Jedno balení obsahuje dva typy tablet: 150 bylinných tablet pro zmírnění chuti na cigaretu, které se užívají kdykoliv je potřeba a obsahují pouze bylinné koncentráty, žádný nikotin. Dále pak 30 bylinných tablet na uklidnění s výtažkem z kozlíku lékařského (dávkování 3x denně jednu), které upravují nervozitu a další nepříjemné pocity doprovázející odvykání, jež tak často způsobují, že se člověk ke kouření zase vrátí.
Vzhledem k tomu, že kuřáci mají deficit vitaminů, je doporučeno během kúry používat multivitaminové potravní doplňky.

STOPNIK najdete v nabídce nizozemské firmy BIONAL, která nabízí široké spektrum potravinových doplňků na bázi extraktů bylin, vitaminů, minerálů a dalších látek, jež slouží k posílení, stimulování, uklidnění nebo regeneraci organismu a různých tělesných funkcí. Více se dozvíte na internetových stránkách www.bional.cz.