Koho že se bojí i ti nejneohroženější ze statečných? Jaké nejstrašlivější noční můry nás budívají ze sna? A co je to za zvuk, který se nám provrtává až do morku kosti? Ano. I ten největší hrdina se sesype strachy, když má jít do ordinace zubního lékaře. Přesně tak. Pištění zubní vrtačky je pro většinu z nás jednoznačným synonymem novodobého mučení.
Zuby. Dovedou nás pořádně pozlobit. Ale ony si to nevymýšlejí samy. Dost často jim pomůžeme. Ať už svou nedbalostí a nedůsledností, špatnou péčí a ještě horší životosprávou, nebo tím, že ze strachu z dentisty raději děláme, že žádné zuby vlastně nemáme. Jenže, jak vám řekne každý specialista, vlastní zničené a zkažené zuby vám už nikdo nevrátí. A proto jsme pro vás připravili lednovou „zubatou“ přílohu, která se bude chrupem zabývat doslova ze všech stran.
Přečtete si články o tom, jak správně o zuby pečovat, jak se vyvarovat nejhorších „zločinů“, jak zkrášlit svůj úsměv a jak zachránit, co se ještě dá. Taky se budete moci zúčastnit testování speciální dentální nitě, zubatě soutěžit a nebo diskutovat s odborníkem v nové diskutárně na téma ZUBY.
Prostě do nového roku bychom měli vkročit nejen s hromadou více či méně splnitelných předsevzetí, ale také s novým a hlavně zdravým úsměvem. :-)