Jistě, najdou se lidé, kteří o Silvestru tvrdí, že je to jen noc jako každá jiná a kteří se v klidu v deset večer o poslední noci roku odeberou do peřin. Ale my ostatní, kterých je většina, si to rádi pořádně oslavíme. Ať už doma v kruhu rodiny nebo s přáteli někde v baru, každopádně budou o půlnoci bouchat špunty! :-)
Co patří k silvestrovskému večírku ze všeho? Skočná muzika? Tácy s jednohubkami? Pestrobarevné konfety? Petardy a rachejtle? Ano, ano, tohle všechno… ale hlavně SEKT! Vždyť i ti nejzatvrzelejší odmítači alkoholických nápojů jistě na silvestrovském večírku alespoň smočí rty ve sklence šumivého vína a připijí roku, který končí, stejně jako tomu, který právě přichází.
Právě pro tuto příležitost je ideálním slavnostním nápojem Soare Sekt. Lahodné šumivé víno, které je na našem trhu k dostání v provedení demi sec a brut. Soare sekty jsou držiteli mnoha medailí a ocenění v českých i mezinárodních vinařských soutěží a jsou pravidelně vybírány na prestižní společenské akce.
Naším tipem nejen pro silvestrovskou veselici je Soare sekt demi sec, elegantní jakostní sekt atraktivního vzhledu a s pečlivě sestaveným cuvée, jehož základ tvoří odrůdová vína převážně z Velkopavlovické oblasti. Je charakterizován jedinečnou, mírně ovocnou vůní, svěží barvou a plnou kulatou chutí s delikátně nasládlými odstíny. Celkový dojem, kterému neodoláte, dokresluje velmi jemné perlení.

Více informací o sektech, vínech a vermutech najdete na pěkných stránkách http://www.soaresekt.cz!
Reklama