Také máte rády, když použité obaly od něčeho ještě můžete nějak šikovně využít? Například barevně pomalované či polepené kartonové krabice větších rozměrů se dají výborně použít jako úložný prostor pro hračky a další poklady vašich dětí. Teď pro vás máme tip, kde už výrobce s touto alternativou počítal a ušetřil vám práci se zdobením papírové schránky. Veselá zvířátka jen volají po tom, aby našla své místo v dětském pokoji…
Pod názvem Fun box se na trhu nově objevují plenky Huggies Freedom® zabalené do vesele potištěných krabic. V obchodech můžete najít čtyři druhy krabic s motivy zvířátek. Jakmile plenky vypotřebujete, můžete krabice dále používat jako zásobník na plenky, nebo do nich třeba můžete ukládat hračky vašeho drobečka. Nové obaly totiž nejsou jen praktické, ale jejich design je tak atraktivní, že se stanou i hezkou dekorací dětského pokoje.
V novém balení Fun box můžete koupit plenky ve velikostech – Midi S/M, Maxi M, Maxi Plus M/L a Junior L. Plenky nejlépe seženete v sítích hypermarketů.

Právě teď se můžete zúčastnit soutěže o dva Fun boxy Huggies, podívejte se do rubriky Hrajte a vyhrajte.

Další informace získáte na www.huggiesclub.cz
Reklama