V létě jsme spustily v rámci diskusních fór soutěž o nejlepší vtip o blondýnkách a počítačích. Vtipů bylo zasláno opravdu hodně, některé málo vtipné, některé vtipnější a dokonce i takové, které se minuly zadání soutěže. Na to pak vtipně reagoval náš programátor, že vtip nejspíš poslala nějaká blondýna :-). Nicméně, rozhodování bylo opravdu nelehké. Kolikrát jsme si říkali, jestli blondýnky nejsou diskriminovanou skupinou žen ve společnosti, protože kdyby na tom, jak jsou ve vtipech propírány, bylo zrnko pravdy, není to veselá intelektová bilance.
Je pravda, že jako ortodoxní bruneta se vtipům o blondýnkách taky směju a se škodolibostí mně vlastní je vykládám ráda svým světlovlasejším kamarádkám a snažím se vysledovat v jejich úsměvu dobře maskovanou křeč, popřípadě (ještě lépe) nepochopení a nejlépe rozhořčení. To si pak fakt říkám, že něco na té Mary je :-)))))))).
Poslední dobou zjišťuju, že dokonce některé blonďaté děvy, které si na blondýnkovství zakládaly, nastolují nečekaně mimikry chytřejších hnědovlásek či černovlásek, protože blondýnkovství splnilo účel – ulovily, co mohly, a teď přichází prozření, kterému musí nastavit chytřejší pohled, zpoza tmavších ofinek. Nebo tento jev má prozaičtější důvod – už je přestalo bavit barvit prozrazující odrosty a nebo šetří na kadeřníkovi.
Co si ale budeme vyprávět, chtě nechtě si musíme přiznat, že svět žen se dělí na blondýnky a černovlásky, protože to už by pak přestaly fungovat i ty vtipné vtipy. Navíc si myslím, že tuto pomyslnou rivalitu vytváří sami muži, kteří se ohlédnou za každou blond kšticí, ale doma mají raději hnědovlásky. To je možná také důvod rychlé změny barvy vlasů v případě, že se blondýnka usadí v nějakém hnízdečku :-).
Tak to bylo moje šprýmování na téma blondýnky versus hnědovlásky, osobně se přiznám k mému tajnému snu o koupi blond paruky, kterou bych inkognito použila na nějaký sakra dobrý flám. Cestou domů bych ale zase byla tím, čím jsem – havraní černovláskou :-). A myslím, že bych se dost bavila.
Ale zpět ke vtipům. Fakt mě rozesmál ten, že blondýna ve skříni poslouchá Kabáty. Ten ale není spojený s tématem blondýna a počítač, takže zde je výběr finálních vtipů:
Ťapina
Blondýnce se zasekne počítač, tak volá správci sítě a ten se jí zeptá: „A co vám to píše na monitoru?" Blondýnka přečte všechny sloupce v Nortonu a na závěr prohlásí: „A ještě je tu takové červené okýnko." Správce sítě prokazuje nezměrnou trpělivost, když se zeptá: „A co je na tom okýnku napsáno? " Blondýnka: „Stiskněte F10." Správce se svatou trpělivostí radí blondýnce: „Tak stiskněte F10." Blondýnka: „Hurá, už to funguje!"
Vtip? Ani náhodou, to se stalo mému příteli, onomu správci sítě.

Duli
Stojí blondýna na židli v rohu místnosti, ve vztyčené ruce drží myš a řve do mobilu: „Klikám v pravém horním rohu a furt nic."

Věruška
Otázka: Co to znamená, když uvidíte na obrazovce počítače stopy po lodičkách? Blondýnka se snažila vstoupit do internetu!

Elfos
Jak rozeznáte blondýnčin počítač od ostatních? Vedle myši stojí plyšová kočka a hlídá... :-)

Řekyně
Jak poznáte, že s počítačem pracovala blondýna? Joystick je celý od rtěnky.

Oříšek
Víte, jak poznáte, že je blondýna závislá na internetu? Když narazí autem do svodidel, první, co hledá, je tlačítko "Back"!

Mumlík
Víte, co to znamená, když nese blondýna pod paží otýpku sena? - Externí paměťová jednotka.

A který vyhrál???? Protože jsme škodolibé brunety, tak jsme uvažovaly o tom prvním, který je ze života! Ale nakonec jsme zvolily vtip, který zaslala čtenářka Duli o klikání v pravém horním rohu. Výherkyně se může těšit na vtipný balíček Ženy-in, ale nejdříve nám musí do redakce napsat, zda je blond, nebo tmavovlasá – podle toho se rozhodneme o jeho obsahu. ;-))))
A pokud se milé blondýnky cítíte dotčené, napište nám vtipy o brunetkách… ať si taky trochu pozuříme. :-))))))))).
Reklama