Je to trošku škoda, že si mnoho z nás Vánoce tak komplikuje všemi těmi „musím“… Adventní těšení na nejkrásnější svátky roku si pak znehodnocujeme tím, že si naplánujeme a zaplníme povinnostmi každičkou minutu předvánočních týdnů a zcela při tom zapomeneme na sebe. Chyba! Takovým způsobem sice možná zajistíme, že bude doma naklizeno i za skříní, shromáždíme dary pro veškeré příbuzenstvo a ve špajzu bude 80 druhů cukroví, ale pod vánoční stromek padneme vyčerpané a odepsané.

Tak tohle je jeden scénář. Ten ne zrovna povedený. Ale pak je možné vydat se cestou, která vám možná přijde netradiční, zato věřte, že funguje. V každém týdnu předvánočního chystání si vyhraďte alespoň několik hodin pro sebe, které strávíte v klidu a pohodě. Mimo to, že si můžete třeba zalézt někam do „svého koutku“ s knížkou nebo s muzikou, kterou máte ráda, báječnou vzpruhou bude také voňavá koupel. Žádné rychlé sprchování. Pořádná koupel, při které si uděláte kolem sebe atmosféru, rozsvítíte čajové nebo vonné svíčky, zapálíte tyčinky, pokud je máte ráda, napustíte si plnou vanu vody v teplotě, která vám vyhovuje… A pak ponoříte své unavené tělo do vodní lázně, zavřete oči a budete si užívat toho, že po vás nikdo nic nechce, že nezvoní telefon ani zvonek u dveří, že je vám skvěle, báječně, příjemně… A koneckonců, i kdyby ten zvonek zvonil, nechte ho. Však ono se to nezblázní. ;-)

Tipem, který využijete při své předvánoční relaxační a voňavé koupeli, jsou sprchové gely Kamill, které vám zpříjemní chvíle strávené v koupelně. Sprchový gel Kamill Normal s medovou vůní je určen pro normální a smíšenou pokožku, pokud máte suchou a citlivou pleť, pak vyzkoušejte sprchový gel Kamill Sensitiv. Oba výrobky obsahují komplex účinných látek Skin Balance Essence, který díky koncentrované síle heřmánku zajišťuje pokožce ochranu a intenzivní péči. A co je nejlepší? Voňavý heřmánek zklidňuje a uvolňuje nejen vaši pokožku, ale také vaši duši.