Patříte mezi notorické odkladače vánočních nákupů, kteří jsou hrdi na to, že odolávají i těm nejlákavějším nabídkám obchodníků? Dobrá. Ale na druhou stranu, přece jen jsou ve vašem okolí lidé, kterým chcete o Vánocích udělat radost aspoň malým dárkem. Kolegyně v práci, babička, teta, kamarádka, sestra…
Máme pro vás tip. Víte přece, že kosmetikou nikdy nic nezkazíte, zvláště když se jedná o přípravky péče o vlasy. Nová vlasová kosmetika Lybar je nyní v předvánočním čase k dostání ve speciálním vánočním balení, stačí si jen vybrat tu správnou řadu.

Vánoční balíček Lybar VOLUME obsahuje vlasovou kosmetiku pro maximální objem účesu. Tyto výrobky jsou obohaceny o účinné výtažky z mořských řas, které působí na povrch vlasu a napomáhají tak zvětšení objemu účesu. Balíček VOLUME zahrnuje lak na vlasy, pěnové tužidlo, šampon a oplachový balzám.

Vánoční balíček TREND obsahuje vlasovou kosmetiku určenou pro péči o barvené a narušené vlasy. Tyto výrobky mají vyšší podíl látek, které pečují o vlas, napomáhají zacelovat poškozenou strukturu vlasu a zabraňují jeho dalšímu poškozování a ztrátě barvy. V balíčku je lak na vlasy, pěnové tužidlo, šampon a oplachový balzám.

Vánoční balíček HARDobsahuje vlasovou kosmetiku pro krásný účes po celý den se silnou fixací. V tomto balíčku najdete lak na vlasy, pěnové tužidlo, pěnový vosk a šampon na vlasy i tělo – Hair&Body.

Právě teď máte šanci v naší nové soutěži vyhrát vánoční balíček Lybar TREND. Více se dozvíte v rubrice Hrajte a vyhrajte.
Reklama