Heřmánek pravý neboli matricaria chamomilla je rostlina z čeledi složnokvětých, jejíž léčivé účinky znají lidé už dlouhá staletí. Kromě použití v přírodním lékařství je ale heřmánek oblíben i v kosmetice. Jeho příznivé účinky na pokožku jsou prokázány a ověřeny již desítky let. Nejdůležitějšími složkami heřmánku pravého jsou azulény, látky s protizánětlivým účinkem, a flavonoidy, jež regulují propustnost vlásečnicových cév, a tím urychlují proces hojení.
Výtažek z heřmánku je hlavní součástí všech výrobků pro péči o tělo a ruce značky Kamill Cosmetics, která nedávno obohatila svou řadu výrobků o nové sprchové gely Normal a Sensitiv. Sprchové gely obsahují komplex účinných látek Skin Balance Essence, který díky koncentrované síle heřmánku zajišťuje pokožce ochranu a intenzivní péči.

Nové sprchové gely Normal a Sensitiv chrání pleť před vysoušením, zjemňují ji a zvláčňují. Sprchový gel Normal s medovou vůní je určen pro normální a smíšenou pokožku. Sprchový gel Sensitiv neobsahuje barviva a je určen pro suchou a citlivou pokožku. Oba výrobky jsou pH neutrální a dermatologicky testovány. Kosmetika Kamill slibuje ženám pouze to, co heřmánek prokazatelně dokáže, tedy zklidňující a uvolňující péči, která pokožku chrání, nevysušuje a zanechává příjemný pocit.

Kamill Cosmetics nabízí kromě sprchových gelů celou řadu výrobků péče o ruce a tělo, kde nechybí krémy a mléka na ruce i nehty a tělové mléka.
Deset z vás může právě teď získat balíček kosmetiky Kamill v naší nové soutěži, kterou najdete v rubrice Hrajte a vyhrajte.
Reklama