Přivezli jste si z dovolené kromě báječných zážitků a milých suvenýrů také pěkné bronzové opálení? Je vám líto, že ho za chvíli zase ztratíte? Nemáte čas chodit do veřejných solárií, nebo vám z nějakého důvodu nevyhovují? Možným řešením je instalovat si domů vlastní solárium. Ať už máte k dispozici dostatek místa a financí, nebo hledáte skladnější variantu, Philips má pro vás pár tipů.
Pro ty, kdo požadují úplnější a příjemnější opalování, jsou tu kombinovaná solária Philips pro celé tělo. Kromě přední a zadní opalovací plochy, které zkracují celkovou dobu opalování, mají i speciálně zakřivenou konstrukci lůžek umožňující působivé a rovnoměrné opálení od hlavy k patě a ze všech stran. Například model domácího solária HB 581 je vybaven třiceti zářivkami typu Cleo Performance a vestavěnou jednotkou pro opalování obličeje, samozřejmostí je dálkové ovládání a časový spínač s automatickým vypnutím. Solárium Philips je bezpečné a splňuje požadavky evropské normy Cenelec pro ultrafialové záření, typ III. Jeho profesionální design je vhodný jak do domácnosti, tak i do poloprofesionálního prostředí.
Chcete-li se opalovat, ale nemáte místo pro solárium standardní velikosti, možná vás zaujme skládací solárium Philips pro celé tělo. Tato solária lze složit do speciálního kompaktního kufříku, ve kterém se snadno skladují i převážejí. Jsou vybavena žárovkami HPA pro opalování, model nejvyšší třídy pak také infračervenými žárovkami vyzařujícími příjemné teplo. Nechybí digitální časový spínač s automatickým vypnutím. Model HB 975 byl vylepšen tak, že umožňuje ještě lepší a rovnoměrné opalování, a to i z boku. Infračervené žárovky vyzařují příjemné teplo pro dlouhodobou relaxaci. Opalovací filtr zabezpečuje správné spektrální složení světla pro optimální opalování.
Tak už víte, o co letos napíšete Ježíškovi? :-)

Solária Philips se prodávají ve specializovaných prodejnách nebo můžete přímo kontaktovat distributora pro ČR firmu MERCANT spol s.r.o., Na Krčské stráni 3/445, 140 00 Praha 4, TEL: +420 261 216 185, kde vám ochotně vyjdou vstříc. Další informace najdete na www.mercant.cz .
Reklama