Zase jsou tady za chvilku Vánoce a zase řešíte, co darovat svým blízkým pod stromeček. Ať přemýšlíte, jak přemýšlíte, stejně velmi často nakonec skončíte u kosmetického balíčku. Proč? Protože jím nic nezkazíte. :-) Aby vám vaši blízcí a známí hezky voněli, máme pro vás tip na dárek.
Antiperspiranty se hodí v každém ročním období. Díky nim se můžeme cítit lépe i v situacích, kdy se pořádně zapotíme. Ať už je to práce, sport nebo třeba jen náročné jednání, vždycky je člověku po těle lépe, když je svěží. Antiperspiranty Rexona obsahují látky, které omezují nepříjemný zápach, ale navíc obsahují látky, jež zabraňují pocení. Rexona je maximálně účinný antiperspirant a díky svému složení zaručí dlouho trvající ochranu proti pocení a nepříjemnému tělesnému zápachu.

Pro ženy
nabízí Rexona několik různých variant, ze kterých si vybere opravdu každá. Kromě klasické kuličky, spreje nebo tuhého deodorantu, je k dostání také Rexona „Click stick“ krém, který se snadno vstřebává do pokožky a nezanechává bílé stopy na oblečení. Má vyvážené pH a působí tak blahodárně na vaši pokožku. Díky svému složení patří mezi nejúčinnější krémové antiperspiranty. Za pozornost stojí také praktický způsob používání aplikátoru - k použití stačí pouze dvakrát zmáčknout a nanést krém na pokožku.
Vybrat si můžete ze čtyř variant. Rexona Active obsahuje přírodní látky (antioxidanty), které jsou známy účinky zabraňujícími tvorbě a oxidaci potu. Je vhodná pro ty, kteří potřebují maximální ochranu i během velmi náročných aktivit. Rexona Oxygen poskytuje díky svému složení celodenní ochranu a pocit svěžesti. Je určena ženám, které mají rády příjemnou a svěží vůni. Rexona Cotton obsahuje speciální výtažky z bavlny, které jsou velmi jemné k suché pokožce. Rexona Sensive obsahuje výtažky z Aloe Vera, které mají blahodárné účinky na citlivou pokožku.

Pro muže
si v nabídce Rexona MEN můžete vybrat ze tří vůní – Ionic, Cobalt a Mineral – a to jak v podobě sticku, tak spreje. Rozdíl mezi těmito třemi antiperspiranty je ve vůni a také v některých látkách, které obsahují. Všechny varianty však poskytují dlouhotrvající ochranu proti pocení.
Rexona MEN IONIC obsahuje aktivní přírodní ióny, které dodávají celodenní pocit sucha a svěžesti. Rexona MEN COBALT a MINERAL obsahují mikrominerály, které účinně chrání proti pocení po celý den.

Právě teď se můžete zúčastnit soutěže o deset balíčků Rexona pro ženy a deset balíčků Rexona pro muže. Více informací a soutěžní otázku najdete v rubrice Hrajte a vyhrajte.
Reklama