Celý říjen jste spolu se Ženou-in virtuálně bojovali s virtuální chřipkou. Nedali jste jí šanci a poctivě jste každý den polykali imaginární tabletky a na konci jste ještě přidali odpovědi na kraťoučký vědomostní kvíz. Ukázalo se, že na vás si chřipka jen tak nepřijde, zvláště, když máte po ruce silného spojence – MegaCéčko a MegaCéčko Retard od Walmark.
MegaCéčko obsahuje desetkrát více vitamínu C, než jaká je doporučená denní dávka. Příjem šedesáti miligramů kyseliny askorbové denně postačí jako prevence před kurdějemi, ale desetkrát vyšší množství již pomáhá organismu bojovat proti virovým onemocněním. MegaCéčko s obsahem 600 miligramů vitamínu C v jedné tabletě je k dostání s příchutí jahodovou, citrónovou a pomerančovou, a to v balení po 30 nebo 100 tabletách. MegaCéčko Retard s obsahem 500 miligramů vitamínu C v jedné tobolce zakoupíte v malém praktickém balení po 30 tobolkách, navíc je obohaceno o šípky, které jsou bohatým přírodním zdrojem vitamínu C.
Zajímají vás výsledky soutěže „Bojujte s chřipkou a sršte vtipem“? Třicet z vás, kdo jste byli v soutěži nejrychlejší a ještě ke všemu jste odpověděli správně na kvíz, vyhraje balíčky s vitamíny od Walmark (Megacéčko 100 tablet a Zinek - účinná ochrana před chřipkou a nachlazením). Tři úplně první navíc dostanou hezkou osušku Walmark. Které jsou ty šťastné? Na 1. až 3. místě jsou: Vea, Lolinka a Radka. Pak následují: shadow, muflonka, Lhasa, Ladia, oskar, zdarska, Nanilka, petra.M, JK, novacka, Silveig, Rosamunda, Morgana, jarko, Ivinka, pama, sevcice, mirča, Jesterka, Petrana, *Věra*, Terezka, Vladana, Tinulka, Sidnay, Buby a Marcelína. Náhodným losem pak ještě bylo vybráno následujících pět, které obdrží malý dárek: harmony01, RaSpo, Maruna, Sangria a barbreera. Gratulujeme!
Reklama