Koupel v mořské vodě prospívá nejen lidskému zdraví, ale prokazatelně zlepšuje i kvalitu vlasů a vlasové pokožky. Nová řada vlasové kosmetiky Lybar využívá nejnovější poznatky o mimořádných dermatologických a kosmetických účincích mořských řas, takže přináší blahodárné účinky moře až do vaší koupelny.
Minulý týden jsme si představili výrobky Lybar s vysokým tužicím účinkem HARD (fialový proužek), EXTRA HARD označené červeným proužkem a „modrou“ řadu TREND určenou pro barvené a jinak narušené vlasy. Nyní se pojďme zaměřit na to, co Lybar nabízí pro jemné vlasy a pro zvětšení objemu účesu.

Skupina stylingových přípravků Lybar pro úpravu jemných vlasů a pro přirozený vzhled účesu nese název SOFT a v obchodě ji poznáte mimo jiné podle zeleného proužku. Řada SOFT obsahuje lak na vlasy ve čtyřech velikostech a pěnové tužidlo. Zeleným proužkem je rovněž označen šampon proti lupům s názvem Balance s účinnou látkou proti lupům Climbazolem.

Jste spokojena s délkou, střihem i kvalitou vašich vlasů, ale pořád vám ke spokojenosti něco schází? Možná uvítáte novinku značky Lybar, kterou je „žlutá“ řada VOLUME pro maximální objem účesu. Výrobky této skupiny jsou obohaceny o účinné výtažky z mořských řas, které působí na povrch vlasu a napomáhají tak zvětšení objemu účesu. Řada VOLUME zahrnuje lak na vlasy včetně provedení s mechanickým rozprašovačem, pěnové tužidlo s praktickým mechanickým adaptérem a jeho náhradní náplní, dále šampon a oplachový balzám.
Reklama